Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldiešiem medaļas Latvijas jauniešu čempionātā badmintonā

Latvijas jauniešu čempionātā badmintonā U17 un U13 vecuma grupās, kas nedēļas nogalē notika Valmierā, krietnu medaļu kolekciju ievākušas Siguldas jaunās badmintonistes.
Jau otro gadu pēc kārtas U17 grupas vienspēļu turnīrā Latvijas čempiones titulu izcīnīja trīspadsmit gadus jaunā siguldiete Anna Kupča, kura finālā ar 21:16, 21:12 uzvarēja Annemariju Lorēnu Priedi no Rīgas. Trešo vietu ieguva vēl viena Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāve Annija Rulle-Titava, bet ceturtajā vietā ierindojās Arta Priedniece, kura toties guva čempiones titulus abos dubultspēļu turnīros. Paula Mackēviča un Amanda Sofija Grosberga šajā grupā ierindojās attiecīgi trīspadsmitajā un septītajā vietā.
Meiteņu pāru turnīra finālā Arta Priedniece aizraujošā cīņā kopā ar Arīnu Babri no Valmieras pārspēja novadnieces Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu 16:21, 21:18, 24:22, bet jaukto dubultspēļu izšķirošajā spēlē duetā ar Paulu Eliasu Rozenvaldu no Jelgavas uzvarēja A.Kupču un Dāvi Strazdiņu (SBK/SSS) 21:10, 21:15. A.S.Grosberga pārī ar Raineru Zviedru no Valmieras palika septītajā vietā. 
A.Rulle-Titava vēl vienu bronzas medaļu ieguva “miksta” pārī ar Alenu Zandovski, kurš savukārt ar Dāvi Strazdiņu izcīnīja sudrabu jauniešu dubultspēļu turnīrā, finālā triju setu cīņā piekāpjoties rīdziniekiem Robertam Renāram Miščenko un Oskaram Saulītim  24:22, 16:21, 11:21. Vienspēļu turnīrā veiksmīgākais no siguldiešiem bija A.Zandovskis, kurš ieņēma ceturto vietu. Vēl ceturto vietu meiteņu dubultspēlēs ieguva A.S.Grosberga un P.Mackēviča.
U13 vecuma grupā lielākos panākumus un pilnu medaļu komplektu no Siguldas badmintonistiem izcīnīja Madara Mackēviča. Vienspēļu turnīrā viņa ieguva bronzu, “mazajā finālā” ar 21:11, 21:12 pārspējot Aneti Priednieci, ar kuru kopā triumfēja dubultspēlēs, bet jauktajās dubultspēlēs nopelnīja sudrabu pārī ar Edgaru Romku no Cēsīm. Bronzu meiteņu dubultspēlēs vēl ieguva siguldietes Letīcija Ļeonova un Laura Petrovska. Vienspēlēs meitenēm vēl piektā vieta Laurai Petrovskai, sestā Leilai Annai Siliņai, astotā L.Ļeonovai, vienpadsmitā Agatei Štamerei, sešpadsmitā Madarai Pavlovai un septiņpadsmitā Aleksandrai Dombrovskai. Piektā vieta dubultspēlēs M.Pavlovai un L.A.Siliņai.