Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldiešu sniegums basketbola turnīrā "Baltais Kauss" 2.posmā

Skolēnu brīvlaikā notika basketbola sacensības "Baltais kauss" 2.posms pašiem jaunākajiem basketbolistiem. Šīs sacensības īpašas ar to, ka piedavā ne tikai basketbola spēli, bet arī dažādas basketbola elementu sacensības ar metieniem un driblu.

3. janvārī savus spēkus izmēģināt basketbola spēlē devās U10 meitenes. Meitenes bija ļoti uztraukušās, jo tās bija pašas pirmās sacensības un pretiniekos divas diezgan nopietnas komandas - Jugla un Ogre. Pirmā spēle pret Juglu. Jau jūtams, ka pretiniecēm basketbols nav svešs, bet cīnījāmies godam un tikām arī pie sava pirmā iemestā groza Marijas Ābolas izpildījumā. Gala rezultāts 9:68. Otrā spēle pret Ogri iesākās mazliet sparīgāk. Meitenes jau iemācījās izmest autu un biežāk uzbruka pretinieku grozam. Šajā spēlē ar vairākiem skaistiem groziem atzīmējās Kecija Vīksne. Gala rezultāts 11:49. Posmā līdz pavasarim pastrādāsim vairāk pie lietām, kas šajās sacensībās neizdevās tik labi un centīsimies uzlabot savu spēli uzbrukumā.
Komandā spēlēja - Elīna Eisaka, Līna Lase, Dita Adzilča, Kecija Vīksme, Kristiāna Dārziņa, Marika Boguļko, Elza Nikāze, Dārta Nikāze, Marija Ābola, Annika Slapjuma, Nikola Krontāle, Elizabete Šersta.

3.janvarī Ogrē "Baltais Kauss" turnīra 2.posmā startēja norisinājās U10 grupas zēnu komandas, arī siguldieši trenera Mareka Veica vadībā. Siguldas komanda izcīnija divas uzvaras divās spēlēs, pirmā spēlē uzvara pret Ogri ar rezultātu 65:28. Otrajā spēlē uzvara pret Tukuma 1. komandu ar rezultātu 48:26. Komanda demonstrēja labu spēli aizsardzībā un labu precizitāti uzbrukumā. Komandas sastāvs - G.Antrops , A.Krauze , G.Pētersons, M.Brakovskis, K.Reiters, M.Līvmanis , M.Ziediņš, K.Naglis, R.Mihailovs, A.Bergamanis, K.Ervalds , G.Stuklis, K.Ondzulis, E.Jankevics , E.Vikmanis.

4. janvārī U11 puiši devās uz Ogri, kur divās spēlēs viena uzvara un viens zaudējums. Pirmajā spēlē pret DSN izdevās laba aizsardzība un vairāki skaisti uzbrukumi. Iekrājām labu pārsvaru, un laukumā spēlēja visi 13 uz spēli pieteiktie spēlētāji. Gala rezultāts 53:32. Otrajā spēlē pretī Ogre, kuru galvenais ierocis - auguma pārsvars. Pirmo puslaiku turējāmies līdzīgi 6-8 punktu attālumā. Otrajā puslaikā parāk daudz kļūdu uzbrukumā un zaudētās bumbas liedza gūt punktus, kamēr pretnieks turpināja solīdi krāt pārsvaru. Galā 33:62 par labu Ogrei.

Komandā spēlēja - Kārlis Ozoliņš, Roberts Kalniņš, Ralfs Dravenieks, Aksels Veģeris, Dins Pecholcs, Ernests Grieznis, Emīls Eisaks, Rihards Krauze, Emīls Atslēga, Mārtiņš Veckaktiņš, Kristers Vikmanis, Adrians Alkšars, Gustavs Liekniņš

Treneri Mareks Veics un Lelde Bērziņa