Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldietei panākumi Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā

Otepē, Igaunijā, no 29. aprīļa līdz 5. maijam norisinās Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā, kur vienmēr ar augstiem panākumiem izcēlušies Latvijas jaunie talanti.
Garās distances sacensībās meiteņu vecākajā grupā, kur startēja valstu izlases, sudrabs un bronza attiecīgi Elzai Ķuzei un Kristīnei Brunerei (Siguldas Sporta skola, Siguldas Valts ģimnāzija), savukārt jaunāko meiteņu konkurencē skolu vērtējumā sudraba godalga Agnesei Jaunmuktānei.
Vietas labāko sešiniekā vēl virknei latviešu - 6. vieta Dāvim Šolmanim (M1 Selected), 5. vieta Audrim Odo Vītoliņam (M2 School), 5. vieta Emīlam Lazdānam (M2 Selected), 5. vieta Anetei Strautai (W2 Selected).
Visi rezultāti: https://www.isforienteering2019.ee/…/ISF2019_tavaradaAll.pd…
Sacensības piektdien turpināsies ar vidējo distanci.

Informācija no www.lof.lv