Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldietēm veiksmīgu starti Pasaules skolēnu čempionātā orientēšanās sportā


No 29. aprīļa līdz 5. maijam Otepē, Igaunijā aizvadīts Pasaules skolēnu čempionāts orientēšanās sportā, kurā piedalījās arī divas Siguldas novada orientieristes – Kristīne Brunere un Anete Actiņa.
Čempionāts sākās ar garo distanci 1. maijā. Meiteņu vecākajā W1 grupā, kur startēja valstu izlases, kalnainajā un brikšņainajā Otepes apkārtnē 75 dalībnieču konkurencē bronzas medaļu izcīnīja  Kristīne Brunere, zaudējot uzvarētājai no Zviedrijas tikai 1 minūti un 4 sekundes, savukārt Anetei Actiņai jaunāko meiteņu W2 valstu izlašu grupā 23.vieta 72 dalībnieču konkurencē. Vidējā distancē 3. maijā Kristīne Brunere izcīnīja augsto 8. vietu, bet Anete Actiņa -  18.vietu.
Valstu komandu kopvērtējumā, kas tiek noteikts pēc abu sacensību dienu rezultātu summas, pateicoties arī abu meiteņu sniegumam, W1 izlašu grupā Latvijas meiteņu komanda ar Kristīnu Bruneri sastāvā ieguva sudraba medaļas, divu dienu summā zaudējot Zviedrijas komandai mazāk kā 2 minūtes, savukārt Anetes Actiņas komanda W2 izlašu grupā – 3.vietu, divu dienu summā zaudējot tikai Spānijas un Igaunijas  komandām.
Sacensības kā ierasts noslēdzās ar draudzības stafeti, kur komandu sastāvi tiek izlozēti starp visu valstu dalībniekiem un kas netiek ņemta vērā kopvērtējumā. Kopumā Pasaules čempionātā piedalījās 23 valstu pārstāvji.