Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldietes piedalās starptautiskā projektā "She runs 2019"

Siguldas Sporta skolas trenere Gunta Blūmiņa un Vieglatlētikas nodaļas audzēkne Estere Vīksne no 11.līdz 16.martam piedalās Francijas galvaspilsētā notiekošajā Starptautiskās skolu sporta federācijas realizētjā projektā "She runs 2019". Projekta mērķis ir pievērst uzmanību pasaules mēroga jautājumiem, kas ierobežo meiteņu un sieviešu iekļaušanos sportā, izstrādāt programmu, ietverot vairākas aktivitātes, lai meitenēm un jaunietēm nodrošinātu sportošanas iespējas. Projektā no Latvijas piedalās 16 jaunietes un 4 pedagoģes no visiem reģioniem.

Par pirmajām Parīzē pavadītajām dienām stāsta Latvijas delegācijas vadītāja siguldiete Gunta Blūmiņa: "Ierodoties SheRuns dalībniekiem sagatavotā pilsētiņā, iesildošajā daļā sportiskajās aktivitātēs iesaistījās visi. Bija iespēja izmēģināt boksu, šaušanu, jogu, stepa aerobiku, skrituļslidošanu, airēšanas trenažieri, lekt dubultajās lecamauklās un ar riteņbraukšanas enerģiju pagatavot sev smūtiju. Bija arī ļoti liela interese par Chill out zonu un deju grīdu, kur vēlak notika arī koncerts. Pasākuma laikā uzdevums bija atrast un atpazīst 5 pasaulē slavenas sievietes, ko mums arī izdevās paveikt: Marija Kirī, Nadja Komanenci, Simona Veila, Māte Terēze, Glenna Klouza.
Dienas kulminācijā, saulei mijoties ar vēju un lietu, notika SheRuns kopīgais skrējiens nepilnu 3km garumā. Pateicoties ISF un Eiropas komisijas atbalstam kopā uz šo skrējienu pulcējās 2000 franču jaunietes, 500 meitenes no 35 projekta dalībvalstīm, kā arī viņu mentori. Paldies LSSF par mums doto iespēju būt par daļu no šī lieliskā projekta."