Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Siguldietes spēcīgākās LABL 5.posmā

Yonex X Latvijas Apvienotās badmintona līgas priekšpēdējā piektā posma sacensībās nedēļas nogalē Siguldā mājiniekiem izdevās izcīnīt divas uzvaras – abas dāmu konkurencē. Laukuma saimniekiem sīvu konkurenci izrādīja Rīgas badmintonisti un viesi no Lietuvas.
Vienspēļu turnīra finālā tikās divas Siguldas badmintona kluba pārstāves – Monika Radovska pārliecinoši ar 21:9, 21:14 pieveica Jekaterinu Romanovu. Spēlē par trešo vietu siguldiete Anna Kupča piekāpās Diānai Stognijai no Rīgas 20:22, 16:21.
Arī sieviešu dubultspēļu turnīra finālā tikās divi Siguldas pāri – Jekaterina Romanova (Siguldas BK)  un Liāna Lenceviča pieveica jaunās Annu Kupču un Anniju Rulli-Titavu (visas Siguldas BK/Siguldas Spotra skola) 21:13, 21:6.
Vīru turnīros pārāki izrādījās rīdzinieki – vienspēļu turnīra finālā Reinis Krauklis ar 21:15, 21:10 uzvarēja Paulu Gurecki, bet dubultspēlēs pirmo vietu ieguva Pauls Gureckis un Edijs Līviņš. Savukārt jauktajās dubultspēlēs triumfēja Toms Preinbergs un Anita Švalbe.
Mazāk pieredzējušo badmintonistu B grupas turnīros  Diānai Lencevičai (SBK) divas sudraba medaļas vienspēlēs un dubultspēlēs pārī ar Paulu Mackēviču. Trešo vietu ieņēma Madara Mackēviča un Anete Priedniece (visas SBK/SSS). Savukārt vīriem dubultuzvaru guva Sauļus Pipīne no Biržiem, kurš gan vinnēja individuālās sacensības, gan pāru cīņās kopā ar Mindaugu Trību finālā apspēlēja siguldiešus Oskaru Akmeni un Dāvi Strazdiņu 20:22, 21:18, 21:15.
Kā ierasts, paralēli LABL galvenajiem turnīriem norisinājās arī jauniešu sacensības divās vecuma grupās, kurās labākie bija Siguldas jaunie badmintonisti. U11 vecuma grupā uzvarēja Jaroslavs Aleksejevs un Letīcija Ļeonova, bet U15 grupā – Ričards Līdaks un Laura Petrovska (visi SBK/SSS).