Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sporta skolā aizvadīts Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U12 grupas 3.posma sabraukums zēnu komandām

5. un 6.janvārī Siguldas Sporta skolā risinājās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas 3.posma spēles U12 vecuma grupas zēnu komandām. Siguldā posma spēles aizvadīja komandas, kas cīnījās par 25.-32.vietu.

Vispirms komandas aizvadīja apakšgrupu spēles. Sigulda spēlēja ar Cēsu, Rūjienas un Iecavas komandām. Visās spēlēs siguldieši diemžēl cieta zaudējumus, tāpēc pēdējā spēle bija jāaizvada ar otras apakšgrupas 4.vietas ieguvēju VEF 2 komandu. Šo spēli par 7.vietu sabraukumā (kopvērtējuma 31.vietu) Sigulda uzvarēja ar rezultātu 36:33.