Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Sporta skolas jaunākie basketbolisti krāj pieredzi

24.aprīlī Siguldas sporta skolas jaunākie basketbolisti (2010 un 2011.gadi) aizvadīja draudzības spēli pret Cēsu sporta skolas basketbolistiem, spēle bija ļoti labs treniņš jaunajiem puišiem, lai sāktu izprast basketbola spēli laukumā. Bija gan daudz labas epizodes gan arī vairākas kļūdas, kas tik agrā vecumā ir pieļaujami un puiši var mācīties no savām kļūdām. Siguldieši šajā spēle bija pārāki un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 29:19. Jāizceļ Emīls Vikmanis, kurš sameta 18 punktus un palīdzēja siguldiešiem uzvarēt.
Komandas sastāvs:
K.Putniņš
R.Ķiploks
K.Krūmkalns
D.Švāns
K.Caucis
M.Ķergalvis
R.Šulcs
J.Vēveris
T.Mikitāns
E.Vikmanis
A.Zakevics

Tekstu sagatavoja: Treneris M.Veics