Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

U12 puišiem un U15 meitenēm sezona sākusies

Piektdien savu pirmo spēli Latvijas Jaunatnes basketbola līgā aizvadīja Siguldas Sporta skolas U15 meiteņu komanda, savās mājās uzņemot Juglas komandu. Lai arī spēle bija saturīga, tomēr siguldietēm zaudējums 44:66.

Šajā nedēļas nogalē ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sezonu uzsāka Siguldas U12 puišu komanda. Sestdien sezonas pirmajā spēlē piedzīvojām zaudējumu pret Mārupes komandu 44:64. Otrajā spēlē pārliecinoša uzvara pret Juglas 3 komandu 70:17. Otrajā dienā devāmies uz Iecavu. Pret DSN/RO izvērtās interesanta cīņa. Pēc pirmās ceturtdaļas izvirzījāmies nelielā vadībā. Trešajā ceturtdaļā pretinieks izlīdzināja rezultātu un izvirzījās vadībā, ļaujot mums gūt tikai 1 punktu. Beigās piedzīvots zaudējums 34:43. Otrajā spēlē pret vietējo Iecavu skaista uzvara 41:17.

Nākamais sabraukums U12 puišiem jau 5.-6. oktobrī.

U14 un U15 puišu komandas sezonu uzsāks 28. un 29.septembrī. U14 puišiem pirmā spēle 28.septembrī plkst. 11.00 Siguldas Sporta skolā pret Alūksnes komandu. Savukārt 29.septembrī abas komandas dosies uz Rīgu, lai spēkotos ar A.Kraukļa/VEF 2 komandām.