Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

U13 grupas basketbolistu kārtējās spēles sabraukumos

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 19.-20. janvārim U13 meiteņu un zēnu komandas aizvadīja 3. kārtas ljbl sabraukumus.

19. janvārī meitenes devās uz Dricāniem sadalīt 16.-19. vietu čempionāta tabulā. Jāspēlē ar Rēzeknes novadu un Rēzeknes komandām. Pirmajā spēlē sīvā cīņā Rēzeknes novadu izdevās pārspēt 27:21. Otrajā spēlē, lai gan pāris minūtes pirms pēdējās ceturtdaļas beigām vēl atradāmies vadībā, pāris nesekmīgi uzbrukumi un Rēzekne aizgāja vadībā, noslēdzot spēli sev par labu 23:17. Līdz ar to izcīnīta 17. vieta sabraukumā un iespēja nākamajā sabraukumā cīnīties par 11.-15. vietu.

Savukārt puiši spēlēja Ogrē un sadalīja 17.-24. vietu čempionātā. Grupu spēlēs piedzīvoti trīs zaudējumi - 21:44 Pārdaugavai, 19:42 Jelgavai un 37:53 Liepājai. Pēdējā spēlē par vietu cīnījāmies ar Gulbeni un rezultatīvā spēlē uzvarējām 42:31, izcīnot 23.vietu sabraukumā. Kas gan nozīmē, ka nākamajā kārtā kritīsim uz leju un spēlēsim par 25.-30. vietu.

Nākamie sabraukumi U13 komandām norisināsies 9.-10. Februarī.
Sagatavoja Lelde Bērziņa