Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

U16, U19 grupu dambretisti startējuši Latvijas jaunatnes čempionāta finālā

19.-21.aprīlī Rīgā risinājās Latvijas čempionāta fināls 100 lauciņu dambretē U16, U19 vecuma grupām. Siguldu U16 grupā pārstāvēja Kristīne Urtāne, Renards Helfrehts, Kristiāns Lelis, Vilnis Lembergs, savukārt U19 grupā Līva Oliņa. Diemžēl nevienam siguldietim neizdevās iekļūt labāko trijniekā, kas nodrošinātu startu Latvijas izlases sastāvā Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Pirmajā dienā risinājās ātrspēles turnīrs. Tajā labāko rezultātu sasniedza Renards Helfrehts, izcīnot 5.vietu, Kristiāns Lelis 8.vietā, Vilnis Lembergs 9.vietā, Kristīne Urtāne ierindojās 9.vietā, Līva Oliņa 5.vietā. Pamatturnīrā Renardam 4.vieta, Vilnim 9.vieta (Kristiāns nestartēja), Kristīnei 6.vieta, Līvai 5.vieta.