Mēs informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpiniet pārlūkošanu vietnē vai noklikšķinot uz pogas Piekrītu, lai apstiprinātu sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus un izdzēšot saglabātos sīkdatnes.

Piekrītu Plašāku informāciju par sīkdatnēm varat atrast šeit

Lietošanas noteikumi

Siguldas Sporta skolas mājas lapas www.siguldassportaskola.lv lietošanas noteikumi:
1
.    www.siguldassportaskola.lv mājas lapas (turpmāk – Mājas lapa) īpašnieks un administrators ir Siguldas Sporta skola (turpmāk – Skola).  Skolai ir tiesības grozīt un papildināt Mājas lapas lietošanas noteikumus.
2.    Ieejot Mājas lapā, tās lietotājs piekrīt šiem Mājas lapas lietošanas noteikumiem.
3.    Skola nenes atbildību par Mājas lapas pieejamību lietotājiem bez pārtraukumiem vai kļūdām, kas radušās no Skolas neatkarīgu iemeslu dēļ.
4.    Skola patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas Mājas lapā vai tās saturā, kā arī jebkurā laikā ierobežot brīvu pieeju tai.
5.    Mājas lapā ievietotajiem datiem ir tikai informatīvs raksturs.
6.    Skola neatbild par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas var rasties Mājas lapas izmantošanas vai neizmantošanas rezultātā.
7.    Mājas lapa var saturēt saites uz citām fiziskām vai juridiskām personām piederošām vai pārraudzītām mājas lapām. Skola neuzņemas atbildību par citu fizisko vai juridisko personu piederošo vai pārraudzīto mājas lapu saturu vai piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī par zaudējumiem vai kaitējumiem, kas radušies to apmeklējuma rezultātā, izmantojot Mājas lapā izvietotās saites.
8.    Nedrīkst veikt vai pieļaut darbības, kas būtu vērstas pret Mājas lapas sistēmas drošību, stabilitāti un ātrumu. Aizliegts veikt jebkādas darbības, kā rezultātā tiek mainīts Mājas lapas kods, funkcionalitāte vai saturs.
9.    Skolas Mājas lapā esošie autoru darbi, tai skaitā grafiskie attēli, teksts, dati, informācija, dizains, saturiskā un vizuālā informācija ir Skolas īpašums un autortiesību objekts. Mājas lapas vai tās daļu kopēšana, reproducēšana, pārpublicēšana, glabāšana vai kāda citāda publiska un komerciāla izmantošana ir aizliegta, izņemot, ja ir saņemta Skolas rakstiska piekrišana.
10.    Nosūtot Mājas lapai informāciju, sūtītājs uzņemas pilnu atbildību par tās saturu, tā nedrīkst būt inficēta ar datorvīrusiem, šai informācijai ir jāpieder informācijas nosūtītājam vai viņam ir jābūt tiesībām to lietot un nodot Skolai. Ja informācijas nosūtītājam, nosūtot informāciju Skolai, nebija tiesību to darīt un ar šādu informācijas nosūtīšanu ir pārkāptas trešo personu tiesības, kurām pieder šī informācija vai kurām ir tiesības to lietot, tad Skola neatbild par tiešajiem vai netiešajiem zaudējumiem, kas būs nodarīti trešajai personai ar šādu trešās personas nelikumīgu informācijas izmantošanu.
11.    Ja netiek ievēroti Mājas lapas lietošanas noteikumi, Skolai ir tiesības bez brīdinājuma liegt piekļuvi Māja lapai.
www.siguldassportaskola.lv administrācija