Uzņemšana

Siguldas Sporta skolā 2018./2019.mācību gadā

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām.

Siguldas Sporta skola uzņem jaunus audzēkņus profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās

Basketbola nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem (2011.-2005.g.dz.). Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus pirmajos apmācību gados, kā arī draudzības spēles ar līdzīga vecuma bērnu komandām. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos “Kārums Kauss” turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Badmintona nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.). Badmintons ir aizraujoša, dinamiska sporta spēle, kuru spēlē ar raketēm un spalvu bumbiņām taisnstūrveida laukumā viens pret vienu vai divi pret divi pār tīklu. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Uvim Raivim Kronenbergam, tālr. 26743268.

Vieglatlētikas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 8 gadu vecumam (2011.-2010.g.dz.). Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības mācību gada laikā notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerei Jolantai Kaupei pa tālr. 26957002.

Dambretes nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.). Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 29711798.

Distanču slēpošanas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 8 līdz 11 gadu vecumam (2010.-2007.g.dz.). Nodarbības mācību gada laikā notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Kalnu slēpošanas nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 8 līdz 10 gadu vecumam (2010.-2008.g.dz.) ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību. Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.

Orientēšanās sporta nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 12 gadu vecumam (2011.-2006.g.dz.). Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Atim Heinolam

pa tālr. 26379414.

Jebkuru informāciju par iestāšanos Siguldas Sporta skolā var iegūt,

zvanot pa tālr. 22022898 vai rakstot uz e-pastu: [email protected].