Sporta skola
Piektdiena, 16 Novembris 2018 12:08

Godinot Latvijas valsts 100gadi, 18.novembrī plkst.10.00 ikviens interesents aicināts piedalīties aizraujošā skrējienā, kura maršruts Siguldas ielās un Gaujas senielejā simboliski iezīmēs Latvijas valsts kontūru.

Nedaudz vairāk nekā 10 kilometrus garais skrējiens ar 180 metru kāpumu sāksies pie Siguldas Sporta centra un vedīs gan pa pilsētas ielām un labiekārtotām meža takām, gan izaicinās skrējējus ar pāris aizraujošiem kāpumiem un kritumiem Gaujas senielejā. Skrēniena iniciators ir Siguldas Sporta centra direktors Juris Dzenis, kurš aktivitātei aicina pievienoties visus interesentus, norādot, ka skrējiena mērķis ir gandarījums par paveikto un Latvijas 100 gades godināšana, nevis sportiskais izaicinājums un trasē pavadītais laiks.

Tā kā skrējiena distance divās vietās vedīs cauri privātīpašumiem, ar kuru īpašniekiem ir saskaņota teritorijas izmantošana, tad pirmos 5 kilometrus pasākuma organizatori aicina veikt visiem kopā.

Dalība skrējienā ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Skrējiena dalībnieku ērtībām būs pieejamas Siguldas Sporta centra ģērbtuves. Dalībnieki ir aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un skrējiena laikā izmantot savas viedierīces, lai pēc skrējiena dalītos ar Latvijas dzimšanas dienā paveikto marštrutu. Finišā skrējiena dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju.

Izskrien Latvijas kontūru Siguldas ielās 17.novembrī

Dambretistu starts pasaules čempionātā

Piedalies bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās!

Siguldietēm medaļa Baltijas jauniešu čempionātā badmintonā

Siguldas Sporta centrā aizvadītas pirmās peldēšanas sacensības šajā sezonā

Siguldiešiem medaļas Latvijas badmintona čempionātā U17 vecuma grupā

IZM paraksta sadarbības memorandu ar Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomi