Sporta skola
Piektdiena, 10 Augusts 2018 11:57

Notiek dienas nometne "Bumba ir apaļa"

Uzrakstija 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Biedrība “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība” jau otro gadu piedalās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (id.nr. SNP 2018/04/IZŅĒMUMS/CFLA), organizējot veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes. Trešā nometne “Bumba ir apaļa “ notiek no 6. līdz 10.augustam.

 

1.diena - No rīta visi nometnes dalībnieki iepazinās ar drošības noteikumiem un nometnes dienu plāniem. Pirmajā dienas nodarbībā tika veikti kontrolnormatīvi, lai salīdzinātu rezultātus nometnes sākumā un beigās. Normatīvos tika veikts - 1 apļa skrējiens, atspiešanās, tāllekšana no vietas un atspoles skrējiens. Otrajā dienas daļā pārgājiens uz Pēteralu, pārgājiena garums bija aptuveni 7km un priekš pirmās dienas sportisti bija manāmi noguruši.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
2.diena - Rīts sākās ar stundas treniņu Angārā, tika veikta rīta rosme ar dažādiem skrējieniem un stiepšanās vingrinājumiem. Pēc rīta rosmes visi kopā devāmies uz Lāzeru poligonu spēlēt šo spēli, gāja ļoti jautri un visi pēc spēles bija gan apmierināti, gan saguruši pēc skriešanas visas spēles garumā. Otrajā dienas daļā fiziskās sagatavotības stiprināšana stadionā, mazākie dalībnieki spēlēja aktīvas rotaļas, bet lielākie puiši attīstija kāju veiklību un spēku. 
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
3.diena 08.08
Nometnes trešajā dienā no rīta visi tikāmies Siguldas sporta skolā, šī rīta programmā bija rīta rosme un lekcija par veselīgu uzturu, kā arī praktiskā nodarbība kopā ar uztura speciālistu ar kuru kopā bērniem tika dota iespēja pašiem pagatavot savu veselīgo burgeru. Lekcija bija ļoti interesanta un bērniem bija interesanti klausīties. 
Dienas otrajā daļā mazs pārgājiens atpakaļ uz Pilsētas vidusskolas stadionu, kur tika aizvadīts fiziskās sagatavotības treniņš, šajā dienā mazliet grūtāks, jo rīta pusē bijām ēduši burgerus un pēctam vēl pusdienas, kas treniņa laikā lika manīt par sevi. 
Diena bija izdevusies, bērni bija izglītojušies par veselīgu uzturu, iemācījušies gatavot veselīgu burgeru un aizvadījuši labu fiziskās sagatavotības treniņu.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
4.diena 09.08
 
Nometnes ceturtā diena bija - ūdens diena. No rīta visi kopā veicām rīta rosmi Pilsētas vidusskolas stadionā, pēctam devāmies pārgājienā uz Siguldas novada Gaujas pludmali, kur aizvadījām treniņu smiltīs, tika veikti dažādi vingrinājumi gan smiltīs gan ūdenī attīstot ātrumu, veiklību un spēku. Bērniem šis treniņš ļoti patika, jo ārā bija liels karstums un pēc treniņa varējām atveldzināties Gaujā. 
Dienas otrajā daļā devāmies atpakaļ uz Siguldas sporta centru, kur bērni devās uz treniņu baseinā, baseinā visiem gāja jautri un draudzīgi, mazākie bērni vingroja un spēlēja spēles mazajā baseinā, kamēr lielie puiši trenējās lielajā baseinā.
Šī diena bija bērniem nogurdinoša, bet tajā pašā laikā ļoti jautra un patīkama, jo kuram bērnam tad nepatīk karstu dienu pavadīt ūdens tuvumā.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ] 
Lasīt 845 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 10 Augusts 2018 12:07

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2