Sporta skola
Ilze

Ilze

Sakarā ar Datu aizsardzības regulas prasību izpildes nepieciešamību un jaunu Siguldas novada pašvaldības saistošo noteikumu par līdzfinansējuma samaksas kārtību Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs un Siguldas novada pašvaldības domes lēmumu par līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes izglītības programmām Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs spēkā stāšanos ar 01.09.2018, visu Siguldas Sporta skolas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu audzēkņu vecākiem jāpārslēdz sadarbības līgumi ar Sporta skolu.

 

Aicinām vecākus ierasties Sporta skolā, Gāles ielā 29, Siguldā, no 20.augusta līdz 29.augustam katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 un aizpildīt jaunās līguma veidlapas.

 

Ar jaunajiem saistošajiem noteikumiem un līdzfinansējuma apmēru no 01.09.2018. var iepazīties sadaļā Dokumenti.

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā.

 

No 20.augusta līdz 20.septembrim Siguldas Sporta skolā notiks jaunu audzēkņu uzņemšana profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās

Basketbola nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem (2011.-2005.g.dz.). Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus pirmajos apmācību gados, kā arī draudzības spēles ar līdzīga vecuma bērnu komandām. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos “Kārums Kauss” turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Badmintona nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.).Badmintons ir aizraujoša, dinamiska sporta spēle, kuru spēlē ar raketēm un spalvu bumbiņām taisnstūrveida laukumā viens pret vienu vai divi pret divi pār tīklu. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Uvim Raivim Kronenbergam, tālr. 26743268.

Vieglatlētikas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam (2011.-2007.g.dz.). Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana.Kopumā ir ~120 vieglatlētikas disciplīnas un to paveidi, kas paver plašu iespēju izvēlēties sev piemērotāko. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības mācību gada laikā notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot  pa tālr. 22022898.

Dambretes nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.). Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 29711798.

Distanču slēpošanas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam (2011.-2007.g.dz.). Nodarbības mācību gada laikā notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Kalnu slēpošanas nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 8 līdz 10 gadu vecumam (2010.-2008.g.dz.) ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību konkursa kārtībā. Kontrolnormatīvu kārtošana, lai iestātos Kalnu slēpošanas nodaļā, notiks 31.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7. Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.

Peldēšanas nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.) konkursa kārtībā. Iestājpārbaudījumi notiks 31.augustā plkst. 12.00 Siguldas Sporta centrā, A.Kronvalda ielā 7A, Siguldā. Informācija par Peldēšanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.

Orientēšanās sporta nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 12 gadu vecumam (2011.-2006.g.dz.). Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Atim Heinolam pa tālr. 26379414.

Informatīvā diena – tikšanās ar treneriem, konsultācijas par piemērotību izvēlētajam sporta veidam – 31.augustā, no plkst. 17.00-19.00, Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Tikšanās un konsultācijas ar fizioterapeitu.

Jebkuru informāciju par iestāšanos Siguldas Sporta skolā var iegūt, zvanot pa tālr. 22022898 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sākot ar 20.augustu, tiks pieņemti arī iesniegumi mācībām Siguldas Sporta skolas interešu izglītības programmās - pedēšana un vispārīgā fiziskā sagatavotība.

Pirmdiena, 13 Augusts 2018 08:57

Noslēgusies dienas nometne "Bumba ir apaļa"

Biedrība “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība” jau otro gadu piedalās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (id.nr. SNP 2018/04/IZŅĒMUMS/CFLA), organizējot veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes. Trešā nometne “Bumba ir apaļa “ notiek no 6. līdz 10.augustam.

Nometnes noslēdzošajā dienā no rīta tikāmies stadionā, lai kopā ar fizioterapēti Dianu Paškovicu aizvadītu rīta treniņu,kurā Diāna pastāstīja par pareizu iesildīšanos un atsildīšanos treniņu laikā. Bērni labi izkustētājās un bija kārtīgi iesildījušies, lai kārtotu kontrolnormatīvus, kurus taisījām arī pirmajā dienā, lai salīdzinātu rezultātus. Kontrolnormatīvos rezultāti bija dažādi, kādam uzlabots rezultāts, kādam nemainīgs. Pēc kontrolnormatīviem jautrākam noskaņojumam spēlējām sporta spēles.
 
Dienas otrajā daļa pēc pusdienām stadionā skrējām stafetes un apbalvojām labākos puišus un meitenes pēc kontrolnormatīvu rezultātiem. Arī pārējie nometnes dalībnieki tika apbalvoti ar krekliņu un saldumu. Kopumā nometne visiem bija izdevusies, bērni vēlējās, lai nometne būtu ilgāka un jau tagad nevar sagaidīt nākamo nometni. 
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ] 
Piektdiena, 10 Augusts 2018 11:57

Notiek dienas nometne "Bumba ir apaļa"

Biedrība “Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība” jau otro gadu piedalās ESF projekta Nr. 9.2.4.2/I/018 “Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros (id.nr. SNP 2018/04/IZŅĒMUMS/CFLA), organizējot veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometnes. Trešā nometne “Bumba ir apaļa “ notiek no 6. līdz 10.augustam.

 

1.diena - No rīta visi nometnes dalībnieki iepazinās ar drošības noteikumiem un nometnes dienu plāniem. Pirmajā dienas nodarbībā tika veikti kontrolnormatīvi, lai salīdzinātu rezultātus nometnes sākumā un beigās. Normatīvos tika veikts - 1 apļa skrējiens, atspiešanās, tāllekšana no vietas un atspoles skrējiens. Otrajā dienas daļā pārgājiens uz Pēteralu, pārgājiena garums bija aptuveni 7km un priekš pirmās dienas sportisti bija manāmi noguruši.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
2.diena - Rīts sākās ar stundas treniņu Angārā, tika veikta rīta rosme ar dažādiem skrējieniem un stiepšanās vingrinājumiem. Pēc rīta rosmes visi kopā devāmies uz Lāzeru poligonu spēlēt šo spēli, gāja ļoti jautri un visi pēc spēles bija gan apmierināti, gan saguruši pēc skriešanas visas spēles garumā. Otrajā dienas daļā fiziskās sagatavotības stiprināšana stadionā, mazākie dalībnieki spēlēja aktīvas rotaļas, bet lielākie puiši attīstija kāju veiklību un spēku. 
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
3.diena 08.08
Nometnes trešajā dienā no rīta visi tikāmies Siguldas sporta skolā, šī rīta programmā bija rīta rosme un lekcija par veselīgu uzturu, kā arī praktiskā nodarbība kopā ar uztura speciālistu ar kuru kopā bērniem tika dota iespēja pašiem pagatavot savu veselīgo burgeru. Lekcija bija ļoti interesanta un bērniem bija interesanti klausīties. 
Dienas otrajā daļā mazs pārgājiens atpakaļ uz Pilsētas vidusskolas stadionu, kur tika aizvadīts fiziskās sagatavotības treniņš, šajā dienā mazliet grūtāks, jo rīta pusē bijām ēduši burgerus un pēctam vēl pusdienas, kas treniņa laikā lika manīt par sevi. 
Diena bija izdevusies, bērni bija izglītojušies par veselīgu uzturu, iemācījušies gatavot veselīgu burgeru un aizvadījuši labu fiziskās sagatavotības treniņu.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ]
 
4.diena 09.08
 
Nometnes ceturtā diena bija - ūdens diena. No rīta visi kopā veicām rīta rosmi Pilsētas vidusskolas stadionā, pēctam devāmies pārgājienā uz Siguldas novada Gaujas pludmali, kur aizvadījām treniņu smiltīs, tika veikti dažādi vingrinājumi gan smiltīs gan ūdenī attīstot ātrumu, veiklību un spēku. Bērniem šis treniņš ļoti patika, jo ārā bija liels karstums un pēc treniņa varējām atveldzināties Gaujā. 
Dienas otrajā daļā devāmies atpakaļ uz Siguldas sporta centru, kur bērni devās uz treniņu baseinā, baseinā visiem gāja jautri un draudzīgi, mazākie bērni vingroja un spēlēja spēles mazajā baseinā, kamēr lielie puiši trenējās lielajā baseinā.
Šī diena bija bērniem nogurdinoša, bet tajā pašā laikā ļoti jautra un patīkama, jo kuram bērnam tad nepatīk karstu dienu pavadīt ūdens tuvumā.
ESF projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 "Esi vesels Siguldas novadā!" , nometnes ''Bumba ir apaļa''  Treneris Mareks Veics ] 

Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi Ance Zālmane un Renards Helfrehts trenera Edgara Ratnieka vadībā startē Eiropas jauniešu čempionātā 100 dambretē, kas no 1. līdz 9.augustam risinās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Renards spēlē U16 vecuma grupā, savukārt Ance - U10 vecuma grupā.

Klasikas turnīrā (apdomas laiks 80’+1’par katru gājienu), kurā cīņas ritēja 9 kārtās, siguldieši cīnījās ar mainīgām sekmēm. Ancei neizdevās sākums – pirmajās trijās kārtās tikai viens punkts, turpinājums jau cerīgāks – uzvaras pār turcieti Berim Cetim, ukrainieti Ievu Babi un lietuvieti Jori Sketerskaiti, neizšķirti rezultāti ar čehieti Sofiju Iļjinskaju un igaunieti Emīliju Kello. Pirms pēdējās kārtas, kurā bija jātiekas ar baltkrievieti Ļubovu Kobrinu, Ance ieņēma 12.vietu 30 spēlētāju konkurencē. Diemžēl šajā cīņā Ancei zaudējums. Eiropas čempionāta 100 lauciņu dambretē noslēguma tabulā Ance ieņēma 15.vietu.

Renards turnīrā izcīnīja vienu uzvaru, piecas reizes spēlēja neizšķirti un cieta trīs zaudējumus, ar septiņiem punktiem viņš ierindojās 28.vietā 38 spēlētāju konkurencē.

8.augustā notiks ātrās dambretes turnīrs (apdomas laiks 15’+ 5”par katru gājienu), savukārt 9.augustā risināsies ātrspēles turnīrs (apdomas laiks 5’+3”par katru gājienu). Arī šajos turnīros tiek izcīnītas Eiropas jauniešu čempionāta medaļas.

Latvijas junioru (U18) basketbola izlase izcīnījusi līdz šim augstāko sasniegumu šajā vecuma grupā – sudraba medaļas Eiropas čempionātā, kas no 28. jūlija līdz 5.augustam sisinājās Ventspilī, Liepājā un Rīgā. Latvijas komandas sastāvā spēlēja arī siguldietis Dāvids Vīksne, kurš basketbolu sāka apgūt Siguldas Sporta skolā 2008.gadā pie trenera Ēvalda Tukiša.

No 28. līdz 31. jūlijam notika turnīri 4 apakšgrupās, kurās 16 čempionāta komandas noskaidroja reitingu, bet visas saglabāja cerību izcīnīt medaļas. Latvija savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu, zaudējot starta spēlē Horvātijai 73:77, pēc tam uzvarot Grieķiju 80:74 un Itāliju 90:68. 1.augustā astotdaļfinālā Latvijai bija jāspēkojas ar Turcijas izlasi. Ar trillera cienīgu sižetu laimīga uzvara čempionāta saimniekiem 62:61. Ceturtdaļfinālā pārliecinoši tika apspēlēta Lielbritānijas izlase 76:51, bet pusfinālā saspringtā cīņā uzvara pār Krieviju 91:80.

Eiropas U18 čempionāta finālspēlē “Arēnā Rīga” Latvijas U18 puišu izlase 7000 skatītāju klātbūtnē zaudēja Serbijas komandai – 90:99 (20:32, 41:54, 65:79). Izcīnītās sudraba medaļas ir Latvijas puišu komandu labākais sasniegums Eiropas U18 čempionātā un atkārtots labākais rezultāts jauniešu izlašu sacensībās. Piedevām trešo reizi izcīnītas tiesības piedalīties U19 Pasaules kausa izcīņā, kas risināsies nākamajā vasarā.

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Marko Pekarskis (Serbija). Zvaigžņu piecniekā iekļauti: Artūrs Žagars (Latvija), Žoels Ajaji (Francija), Ņikita Mihailovskis (Krievija), Marko Pekarskis un Filips Petruševs (abi Serbija).

Mainīts vecāku līdzfinansējuma apmērs un pašvaldības atlaižu saņemšanas noteikumi Mākslu un Sporta skolā

Izvērtējot kopš 2012.gada pieaugušās izmaksas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” un Siguldas Sporta skolas audzēkņu izglītošanai, Siguldas novadā deklarēto audzēkņu vecākiem līdzfinansējums 2018./2019.mācību gadā Mākslu skolā būs 20 eiro, bet Siguldas Sporta skolā – 15 eiro, izņemot dambretes apguves programmu, kurā saglabāsies 10 eiro mācību maksa mēnesī. Tāpat kā līdz šim atvieglojumus varēs saņemt daudzbērnu ģimenes, maznodrošinātās un trūcīgās, kā arī, ja vienā ģimenē ir divi bērni, kas apgūst profesionālās ievirzes izglītību.

Siguldas novada pašvaldības saistošie noteikumi „Par līdzfinansējuma maksas noteikšanu Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs” nosaka iespējas saņemt atvieglojumus par profesionālās izglītības programmu apguvi novada ģimenēm:

  • ja ģimenei ir piešķirts daudzbērnu ģimenes statuss, tad līdzfinansējuma maksa mēnesī katram bērnam tiek samazināta par 60%;
  • ja ģimenē, kurā kopā dzīvo divi bērni un abi apgūst profesionālās ievirzes izglītības programmu kādā no skolām, līdzfinansējuma maksa mēnesī katram bērnam tiek samazināta par 35%;
  • ja audzēknis apgūst divas vai vairākas profesionālās ievirzes izglītības programmas jebkurā no skolām, atbrīvojumi un atlaides no līdzfinansējuma tiks piemērotas maksai tikai par vienu no apgūstamajām programmām;
  • no mācību maksas tiks atbrīvoti audzēkņi ar invaliditāti, bez vecāku gādības palikuši bērni vai skolēni, kuri nāk no maznodrošinātās vai trūcīgas ģimenes.

Atvieglojumus varēs saņemt ģimenes, kuru ģimenes locekļi būs deklarēti Siguldas novadā vismaz no gada sākuma, tātad no 1.janvāra un tikai gadījumos, ja būs nokārtotas visas līguma saistības par pašvaldības saņemtajiem pakalpojumiem – nomaksāts nekustamā īpašuma nodoklis, veikta ēdināšanas pakalpojumu un interešu izglītības pulciņu vai profesionālās ievirzes izglītības apmeklējumu maksa, kā arī citi maksājumi, kurus administrē vai nodrošina pašvaldība.

Profesionālās izglītības iestāžu – Siguldas Mākslu skolas un Siguldas Sporta skolas – darbības nodrošināšanai pašvaldība, līdztekus valsts mērķdotācijai un vecāku līdzfinansējumam, ik gadus izlieto vairāk nekā 400 tūkstošus eiro – Sporta skolā tie ir vidēji 77 eiro mēnesī par audzēkni (izņemot dambreti), bet Mākslu skolā – 53 eiro. Siguldas novada pašvaldības domes lēmums nosaka, ka citos novados deklarētajiem profesionālās ievirzes skolu audzēkņiem pašvaldība turpmāk segs mazāku līdzfinansējuma daļu – Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” citos novados deklarētajām ģimenēm par profesionālās ievirzes programmu apguvi šogad būs jāmaksā 40 eiro mēnesī, bet Siguldas Sporta skolā – 30 eiro. Pēc noteiktā pārejas perioda – 2019./2020.mācību gadā, maksa par izglītības programmu apguvi novadā deklarētajiem bērniem Siguldas Sporta skolā, izņemot dambretes izglītības programmu, novadā deklarētajiem bērniem būs 20 eiro, bet pārējiem – 40 eiro, izņemot dambretes programmu, kurā novadnieki maksās 10 eiro, bet citu novadu ģimenes – 20 eiro.


© www.sigulda.lv

Stājušies spēkā jauni mācību maksas noteikumi "Par līdzfinansējuma samaksas kārtību Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs". Vecāki ar tiem var iepazīties sadaļā Dokumenti.

Drīzumā sekos plašāka informācija par šo noteikumu pielietošanu.

Grupa

30.07

31.08

1.08

2.08

3.08

4.08

MT-1

           

MT-3Z

NOMETNE

MT-3M

Individuālais darbs stadionā 10:00-11:30

Individuālais darbs zālē 10:00-12:00

Individuālais darbs stadionā 10:00-11:30

Individuālais darbs zālē

10:00-12:00

Individuālais darbs stadionā

10:00-11:30

 

Grupa

6.08

7.08

8.08

9.08

10.08

11.08

MT-1

 

16:30-18:00 Stadions

MAREKS

 

16:30-18:00 Stadions

MAREKS

   

MT-3Z

 

Individuālais darbs zāle

10:00-12:00

Individuālais darbs zāle 10:00-12:00

 

MT-3M

NOMETNE

Grupa

13.08

14.08

15.08

16.08

17.08

 

MT-1

NOMETNE

 

MT-3Z

Individuālais darbs zāle

10:00-12:00

MAREKS

Individuālais darbs zāle

10:00-12:00

MAREKS

Individuālais darbs zāle 10:00-12:00

 

MT-3M

 

Grupa

20.08

21.08

22.08

23.08

24.08

 

MT-1

10:00-12:00 zāle

16:00-18:00 Stadions

10:00-12:00 stadions

16:00-18:00 Zāle

16:30-18:00 Stadions

Zāle 16:15-17:15

   

MT-3Z

16:30-18:00 Zāle

 

MT-3M

Zāle 17:15-18:30

 

Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi Ance Zālmane un Renards Helfrehts trenera Edgara Ratnieka vadībā startēs Eiropas jauniešu čempionātā 100 dambretē, kas no 1. līdz 9.augustam risināsies Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Renards spēlēs U16 vecuma grupā, savukārt Ance - U10 vecuma grupā. Eiropas čempionāta medaļas tiks izcīnītas trīs 100 lauciņu dambretes veidos - klasikā, ātrspēlē un ātrajā dambretē. Atšķirība starp šiem veidiem ir spēlētājam dotā apdomas laika ilgums - klasikā tas ir visilgākais, ātrspēlē - visīsākais.

Sacensību laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli tiks izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv , Siguldas Sporta skolas tīmekļa vietnē www.siguldassportaskola.lv, kā arī Siguldas Sporta skolas kontā sociālajā tīklā Facebook.

Pārzinis: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils iela 16, Sigulda, Siguldas novads, LV-2150;

Datu apstrādes nolūki: informācijas atklātības nodrošināšana un sabiedrības informēšana.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā „Pašvaldība” – „Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem „Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

1 lapa no 121

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30