Sporta skola
Ilze

Ilze

Godinot Latvijas valsts 100gadi, 18.novembrī plkst.10.00 ikviens interesents aicināts piedalīties aizraujošā skrējienā, kura maršruts Siguldas ielās un Gaujas senielejā simboliski iezīmēs Latvijas valsts kontūru.

Nedaudz vairāk nekā 10 kilometrus garais skrējiens ar 180 metru kāpumu sāksies pie Siguldas Sporta centra un vedīs gan pa pilsētas ielām un labiekārtotām meža takām, gan izaicinās skrējējus ar pāris aizraujošiem kāpumiem un kritumiem Gaujas senielejā. Skrēniena iniciators ir Siguldas Sporta centra direktors Juris Dzenis, kurš aktivitātei aicina pievienoties visus interesentus, norādot, ka skrējiena mērķis ir gandarījums par paveikto un Latvijas 100 gades godināšana, nevis sportiskais izaicinājums un trasē pavadītais laiks.

Tā kā skrējiena distance divās vietās vedīs cauri privātīpašumiem, ar kuru īpašniekiem ir saskaņota teritorijas izmantošana, tad pirmos 5 kilometrus pasākuma organizatori aicina veikt visiem kopā. 

Dalība skrējienā ir bez maksas un bez iepriekšējas pieteikšanās. Skrējiena dalībnieku ērtībām būs pieejamas Siguldas Sporta centra ģērbtuves. Dalībnieki ir aicināti ģērbties atbilstoši laika apstākļiem un skrējiena laikā izmantot savas viedierīces, lai pēc skrējiena dalītos ar Latvijas dzimšanas dienā paveikto marštrutu. Finišā skrējiena dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju.

Sveiciens, visiem aktīvā dzīvesveida piekritējiem un Latvijas patriotiem!
Tiekamies Siguldā 17.novembrī, lai kopā izskrietu Latvijas robežas kontūru Siguldas ielās. ( Distances garums 8,7 km)
Siguldas Maratona klubs& Siguldas Takas aicina 17.novembrī katru, ikvienu, kas grib aktīvi pavadot laiku kopā ar līdzīgi domājošiem ( skrējējiem, nūjotājiem, riteņbraucējiem, cīkstoņiem un citiem aktīvistiem, gan no Siguldas, gan no citām Latvijas pilsētām) mūsu kolosālajā pilsētā Siguldā, izskriet Latvijas kontūru , par godu mūsu valsts simtajai dzimšanas dienai!
Tiekamies 17.novembrī pl. 10.30 stāvlaukumā pie Barona pieminekļa!!!
Skrējienu vadīs Kaspars Kārkliņš

Ceturtdiena, 08 Novembris 2018 11:44

Dambretistu starts pasaules čempionātā

No 27.oktobra līdz 4.novembrim Baltkrievijas pilsētā Gomeļā risinājās pasaules jauniešu čempionāts 100 lauciņu dambretē, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja arī divi Siguldas Sporta skolas audzēkņi - Ance Zālmane un Renards Helfrehts. Dalībnieki izspēlēja divus turnīru - ātrspēles un klasikas. 

Ance Zālmane startēja U10 vecuma grupā. Klasikas turnīrā viņai 20.vieta 28 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē augstā 14.vieta 36 dalībnieku konkurencē. Vēl pirms pēdējās kārtas Ancei bija izredzes uz godalgotu vietu, ja būtu izdevies uzvarēt pēdējo partiju. Diemžēl zaudējums un vieta otrajā desmitniekā.

Renards startēja U16 grupā. Klasikas turnīrā viņam 24.vieta 38 dalībnieku konkurencē, bet ātrspēlē 32.vieta.

Ceturtdiena, 08 Novembris 2018 11:28

Piedalies bezmaksas rollerslēpošanas nodarbībās!

Veicinot aktīvu dzīves veidu Siguldas novada iedzīvotāju vidū, novembrī ikviens interesents aicināts piedalīties bezmaksas rollerslēpošanas apmācībās. Kopumā notiks 6 nodarbības, kuras vadīs pieredzējuši un sertificēti treneri – Raivis Zīmelis un Kaspars Kārkliņš.

Vienas nodarbības ilgums būs 2 stundas, apmācības notiks Fischer Slēpošanas centrā:

10. novembrī plkst. 10.30;

14. novembrī plkst. 19.00;

17. novembrī plkst. 10.30;

21. novembrī plkst. 19.00;

24. novembrī plkst. 10.30;

28. novembrī plkst. 19.00.

Lai piedalītos, ir jāpiesakās, zvanot uz tālruņa numuru 29118847 vai rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Ja nav pieejams savs rollerslēpošanas komplekts, interesentiem par atsevišķu samaksu būs iespēja nomāt rollerslepošanas inventāru uz nodarbības laiku.  Vakara stundās Fischer Slēpošanas centra teritorija būs apgaismota. Dalība apmācības no 12 gadu vecuma.

Nodarbību laikā aizsargķiveres lietošana ir obligāta! Vēlami arī kāju un ceļu sargi.


Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projektā Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!”.

Informāciju sagatavoja:

Artūrs Zālītis, Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists

SIA “Siguldas Sporta serviss”

Tālrunis: +371 26372040, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Igaunijas pilsētā Tartu risinājās Baltijas valstu čempionāts badmintonā jauniešiem, kas pulcēja vairāk nekā 120 reģiona labākos spēlētājus no Baltkrievijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas un Somijas.

Latvijas sportistiem spēcīgajā konkurencē izdevās izcīnīt vienu medaļu. Tas bija pa spēkam Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pārstāvēm Annai Kupčai un Annijai Rullei-Titavai U15 grupas dubultspēļu turnīrā. Pirmajā kārtā viņas bija brīvas, ceturtdaļfinālā ar 21:4, 21:9 pārliecinoši pieveica lietuvietes Kristi Ančūti un Perlu Murenaiti, pusfinālā ar 15:21, 18:21 piekāpās Somijas duetam Sara Asfara un Lili Lauri, bet mačā par bronzas medaļām uzvarēja Lietuvas badmintonistes Vilti Paulauskaiti un Moniku Sukackaiti 21:14, 22:20.

2018.gada 31.oktobrī  Siguldas sporta centra peldbaseinā notika peldēšanas sacensības “Kraula diena 2018”, kuras organizēja Siguldas Sporta skolas Peldēšanas nodaļas treneres Olita Viduce un Andra Fridrihsone.

Brīvā stila peldējumos piedalījās 65 jaunieši no Siguldas Sporta skolas un Siguldas Sporta centra. Pirmo reizi sacensību atmosfēru izjuta arī paši mazākie audzēkņi, kuri spēkojās 25m distancē.

Godalgoto vietu ieguvēji pa vecuma grupām:

100m brīvais stils Meitenes(2006. – 2007.dz.g.)

I vieta – Laura Pigore (trenere A.Fridrihsone)

II vieta – Paula Gintere (trenere A.Fridrihsone)

III vieta – Santa Reizniece (trenere L.Bērziņa)

100m brīvais stils Zēni(2006. – 2007.dz.g.)

I vieta  - Emīls Indriksons (trenere G.Gasūna)

II vieta Dāvis Dūka (trenere L.Bērziņa)

III vieta Toms Balanass (trenere A.Fridrihsone)

50 m brīvais stils Meitenes (2008. – 2009.dz.g.)

I vieta – Emīlija Strazdiņa (trenere A.Fridrihsone)

II vieta -  Anete Anspoka (trenere A.Fridrihsone)

III vieta – Emīlija Pigožne (trenere A.Fridrihsone)

50 m brīvais stils Zēni (2008. – 2009.dz.g.)

I vieta – Aksels Veģeris (trenere O.Viduce)

II vieta – Rodrigo Laganovskis (trenere A.Fridrihsone)

III vieta – Mareks Bočkarevs (trenere A.Fridrihsone)

50 m brīvais stils Meitenes (2010.dz.g.)

I vieta – Klišāne Adriana (trenere O.Viduce)

II vieta -  Poļina Pavlova (trenere O.Viduce)

III vieta – Elinda Guka (trenere O.Viduce)

50 m brīvais stils Zēni (2010.dz.g.)

1.vieta Kristiāns Indriksons (trenere G.Gasūna)
2.vieta Arsēnijs Mihailovs (trenere O.Viduce)

25 m brīvais stils Meitenes (2011.dz.g.)

I vieta – Undīne Bērziņa (trenere O.Viduce)

II vieta – Samanta Sirmele (trenere I.Ozoliņa)

III vieta – Elza Sirmele (trenere O.Viduce)

25m brīvais stils Zēni (2011.dz.g.)

I vieta –Roberts Feldmanis (trenere O.Viduce)

II vieta – Kārlis Āboliņš (trenere O.Viduce)

III vieta – Kristofers Kitovs (trenere O.Viduce)

Apsveicam!

2018.gada 27. un 28.oktobrī Jaunolaines Sporta namā notika Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem U17 grupā

No 8 Latvijas U17 čempionāta zelta medaļām 5 izcīnīja Siguldas badmintona kluba/Siguldas sporta skolas audzēkņi, bet 3 zelta medaļas tika Rīgas jauniešiem no “Dārta/Daugmale”. No 24 medaļām, kas tika sadalītas šajā čempionātā, SBK/SSS spēlētājii tika pie 15 medaļām, “Dārta/Daugmale” - 6, bet pa vienai medaļai saņēma arī jaunieši no Valmieras, Jelgavas un Liepājas.

Zēnu vienspēlēs par Latvijas čempionu kļuva Mārtiņš Daniels Ķirkums (Rīga), kurš finālā divos setos uzvarēja citu rīdzinieku Robertu Renāru Miščenko, Meiteņu vienspēlēs par čempioni kļuva Anna Kupča, finālā trijos setos pārspējot Artu Priednieci. Trešajā vietā ierindojās Amanda Azarova, ceturtajā – Diāna Aleksejeva, piektajā – Annija Rulle-Titava (visas SBK/SSS).

Gan Mārtiņš Daniels Ķirkums, gan Anna Kupča uz Latvijas U17 čempionāta pjedestāla Jaunolaines Sporta namā kāpa trīs reizes. Mārtiņš Daniels Ķirkums kā vienīgais izcīnīja divas zelta medaļas - otru zēnu dubultspēlēs kopā ar Robertu Renāru Miščenko, kā arī izcīnīja trešo vietu jauktajās dubultspēlēs pāri ar Annemariju Lorēnu Priedi (visi Rīga). Savukārt Anna Kupča izcīnīja vēl divas sudraba medaļas  dubultspēlēs - vienu jauktajās dubultspēlēs pāri ar Dāvi Strazdiņu, otro meiteņu dubultspēlēs pāri ar Anniju Rulli-Titavu. Par Latvijas čempioniem jauktajā dubultspēlē kļuva Alens Zandovskis un Amanda Azarova. Vēl sudraba medaļas tika Alenam Zandovskim un Dāvim Strazdiņam (visi SBK/SSS) zēnu dubultspēlēs.

 

Sestdien, 27.oktobrī visus dubultspēļu finālus, kā arī jaukto dubultspēļu turnīra spēli par 3.vietu tiešraidē translēja Sportacentrs TV. Šī bija pirmā reizi, kad TV tiešraidē tiek translētas Latvijas U17 čempionāta badmintonā finālspēles.

Latvijas Sporta izglītības iestāžu Direktoru padome (LSIIDP) ar Izglītības un zinātnes ministru Kārli Šadurski ir parakstījusi Memorandu par sporta treneru darba algu nodrošināšanu pilnībā no valsts budžeta, paredzot nodrošināt arī piemaksu fondu. No LSIIDP puses Memoranda parakstīšanā piedalījās valdes priekšsēdētāja Diāna Zaļupe, kā arī abi priekšsēdētājas vietnieki Ludmila Beļikova un Aivars Fridrihsons.
Tas ļaus pašvaldībām vairāk līdzekļu ieguldīt infrastruktūrā, sporta inventāra iegādēs, kā arī treniņu un sacensību nodrošināšanā. Pamata darba samaksas nodrošināšana no valsts budžeta ļaus atbrīvojušos līdzekļus izmantot arī treneru darba samaksas celšanai, tādējādi ceļot arī trenera prestižu un ļaujot piesaistīt jaunos trenerus.
Šis Memorands ir paritātes nostiprināšana starp IZM un sporta skolā / sporta klubiem, kur katrs uzņemas savu atbildības daļu ar kopīgu mērķi – Latvijas valsts jaunās paaudzes audzināšanu.

Sakarā ar Datu aizsardzības regulas prasību izpildes nepieciešamību un jaunu Siguldas novada pašvaldības saistošo noteikumu par līdzfinansējuma samaksas kārtību Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs un Siguldas novada pašvaldības domes lēmumu par līdzfinansējuma apmēru profesionālās ievirzes izglītības programmām Siguldas novada pašvaldības profesionālās ievirzes izglītības iestādēs spēkā stāšanos ar 01.09.2018, visu Siguldas Sporta skolas profesionālās ievirzes sporta izglītības programmu audzēkņu vecākiem jāpārslēdz sadarbības līgumi ar Sporta skolu.

 

Aicinām vecākus ierasties Sporta skolā, Gāles ielā 29, Siguldā, no 20.augusta līdz 29.augustam katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 19.00 un aizpildīt jaunās līguma veidlapas.

 

Ar jaunajiem saistošajiem noteikumiem un līdzfinansējuma apmēru no 01.09.2018. var iepazīties sadaļā Dokumenti.

Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās 8 sporta veidos: badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā, vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Fischer slēpošanas centrā, Pilsētas slēpošanas trasē, Allažu sporta centrā, Siguldas 1.pamatskolas sporta kompleksā.

 

No 20.augusta līdz 20.septembrim Siguldas Sporta skolā notiks jaunu audzēkņu uzņemšana profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās

Basketbola nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 13 gadiem (2011.-2005.g.dz.). Basketbola nodaļa piedāvā vispārattīstošus, interesantus treniņus pirmajos apmācību gados, kā arī draudzības spēles ar līdzīga vecuma bērnu komandām. Sākot no U-10 vecuma grupas, Siguldas Sporta skolas audzēkņi piedalās VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētajos “Kārums Kauss” turnīros, no U-12 vecuma grupas Sporta skolas komandas spēlē VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionātā. Basketbolistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Sporta skolā, Siguldas Sporta centrā un Allažu Sporta centrā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām. Informācija par Basketbola nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Badmintona nodaļā var pieteikties zēni un meitenes vecumā no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.).Badmintons ir aizraujoša, dinamiska sporta spēle, kuru spēlē ar raketēm un spalvu bumbiņām taisnstūrveida laukumā viens pret vienu vai divi pret divi pār tīklu. Siguldas Sporta skolas badmintonisti visās vecuma grupās ir vieni no spēcīgākajiem Latvijā. Šīs nodaļas treniņgrupu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas 1.pamatskolā, Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Uvim Raivim Kronenbergam, tālr. 26743268.

Vieglatlētikas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam (2011.-2007.g.dz.). Vieglatlētikas pamatā ir cilvēku dabiskās kustības - iešana, skriešana, lēkšana.Kopumā ir ~120 vieglatlētikas disciplīnas un to paveidi, kas paver plašu iespēju izvēlēties sev piemērotāko. Sporta veids attīsta un izkopj organisma galvenās fiziskās īpašības. Siguldas Sporta skolas vieglatlētu nodarbības mācību gada laikā notiks stadionā (rudens, pavasara, vasaras periodā), Siguldas Sporta centrā. Informācija par nodarbībām, zvanot  pa tālr. 22022898.

Dambretes nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.). Dambretes galvenais uzdevums ir attīstīt domāšanas procesus, veicināt un uzlabot atmiņu un iztēli. Siguldas dambretisti regulāri izcīna godalgotas vietas Latvijas jauniešu čempionātos 64 un 100 lauciņu dambretē, pārstāv Latviju Eiropas un pasaules jauniešu čempionātos. Dambretistu nodarbības mācību gada laikā notiek Siguldas Valsts ģimnāzijas telpās, Kr. Barona ielā 10. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Edgaram Ratniekam, tālr. 29711798.

Distanču slēpošanas nodaļā var pieteikties zēni un meitenes no 7 līdz 11 gadu vecumam (2011.-2007.g.dz.). Nodarbības mācību gada laikā notiek Fischer slēpošanas centrā, Puķu ielā 4. Informācija par Distanču slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 22022898.

Kalnu slēpošanas nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 8 līdz 10 gadu vecumam (2010.-2008.g.dz.) ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību konkursa kārtībā. Kontrolnormatīvu kārtošana, lai iestātos Kalnu slēpošanas nodaļā, notiks 31.augustā plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7. Informācija par Kalnu slēpošanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.

Peldēšanas nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 10 gadu vecumam (2011.-2008.g.dz.) konkursa kārtībā. Iestājpārbaudījumi notiks 31.augustā plkst. 12.00 Siguldas Sporta centrā, A.Kronvalda ielā 7A, Siguldā. Informācija par Peldēšanas nodaļu, zvanot pa tālr. 29427341.

Orientēšanās sporta nodaļā tiek uzņemti zēni un meitenes no 7 līdz 12 gadu vecumam (2011.-2006.g.dz.). Orientēšanās sports ir aizraujoša aktivitāte Tev un taviem draugiem, atrašanas prieks un kopīgi pavadīts laiks; dabas un apkārtnes iepazīšana, mācīšanās būt vērīgam, savas izdomas, veiklības un veiksmes pārbaudīšana. Un tas viss svaigā gaisā. Informācija par nodarbībām, zvanot trenerim Atim Heinolam pa tālr. 26379414.

Informatīvā diena – tikšanās ar treneriem, konsultācijas par piemērotību izvēlētajam sporta veidam – 31.augustā, no plkst. 17.00-19.00, Siguldas Sporta skolā, Gāles ielā 29. Tikšanās un konsultācijas ar fizioterapeitu.

Jebkuru informāciju par iestāšanos Siguldas Sporta skolā var iegūt, zvanot pa tālr. 22022898 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

Sākot ar 20.augustu, tiks pieņemti arī iesniegumi mācībām Siguldas Sporta skolas interešu izglītības programmās - pedēšana un vispārīgā fiziskā sagatavotība.

1 lapa no 122

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

November 2018
M T W T F S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2