Jaunumi
Trešdiena, 31 Maijs 2017 18:34

Tiek sveikti Sporta skolas izcilnieki

Uzrakstija 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Pirmdien, 29.maijā, tika sveikti tie Siguldas Sporta skolas audzēkņi, kuri šajā mācību gadā Latvijas čempionātos izcīnījuši godalgotas vietas. Izglītības pārvaldes vadītāja Maija Bruģe pasniedza Atzinības rakstu un nelielu balvu vairāk nekā 60 audzēkņiem, visu nodaļu pārstāvjiem - 17 kalnu slēpotājiem, 7 dambretistiem, 3 distanču slēpotājiem, 9 vieglatlētiem, 9 basketbolistiem, 17 badmintonistiem. Apsveicam apbalvotos. Lepojamies ar viņu panākumiem un vēlam sasniegt jaunas sportisko rezultātu virsotnes!

Pasākuma noslēgumā tika sveikti šī pavasara VFS laureāti.

Foto no pasākuma: Sandra Meldere https://failiem.lv/u/p46cchtt#

 

Nr.

Vārds, uzvārds

Sasniegumi

Kalnu slēpošana

 1

Marks Truhins

(trenere Sandra Meldere)

Latvijas Kausa I posms 1.v. SL

 2

Patrīcija Ansonska U-14

(Sandra Meldere)

BK 1.posms 1.v. slalomā, BK 2.posms 1.vieta GS, 1.vieta SL, LK 2.posms 1.v. SL, LČJ 1.vieta slalomā, BK 3.posms Pihē 1.vieta SG, 1.vieta GS.

 3

Rēzija Krastiņa (U 16)

(Sandra Meldere)

LČJ Pihē 2.vieta SG, 2.vieta AC, 1.vieta SL,3.vieta GS, BK 3.posms 4.vieta GS.

 4

Pauls Rubenis

(U16)

(Sandra Meldere)

LK 1.posms 2.vieta GS, BK 2.posms Siguldā 2.vieta GS, 3.vieta SL, 1.vieta paralēlajā slalomā, LK 2.posms 1.vieta SG,1.vieta GS, 2.vieta SL.

 5

Frīda Saļņikova U-12

(Ieva Meldere)

BK 1.posms 3.vieta slalomā, LK 1.posms 2.vieta GS, BK 2.posms 5.vieta GS.

 6

Elza Saļņikova U-12

(Ieva Meldere)

BK 1.posms 2.vieta slalomā, LK 1.posms 1.vieta SL, BK 2.posms 6.vieta GS.

 7

Laura Ciagune

U12(Ieva Meldere)

LK 1.posms 1.vieta GS, BK 2.posms Siguldā 2.vieta GS,2.vieta SL, LK 2.posms 2.vieta GS.

 8

Samanta Līcīte

(U 14)

(Madara Meldere)

BK 1.posms 4.v. slalomā, BK 2.posms 1.vieta GS, 3.vieta SL, LK 2.posms 1.v. SL , LČJ 1.vieta AC, BK 3.posms Pihē 3.vieta AC, 4.vieta GS.

 9

Diāna Daukšte (U 14)

(Madara Meldere)

LK 2.posms 2.vieta SL, LČJ Pihē 1.vieta SL, 2.vieta AC, BK 3.posms Pihē 1.vieta SL, 4.vieta AC.

 10

Artemijs Terlanovs U-12(trenere Gunta Gasūna)

LK I posms 1.v. slalomā, 2.v. gigantslalomā, BK 1.posms – 1.v. slalomā, Latvijas čempionāts 1.vieta slalomā un gigantslalomā, 1.vieta Baltic Cup kopvērtējumā

 11

Emīls Indriksons

U-12(Gunta Gasūna)

LK II kārta 2.vieta SG

 12

Rūdolfs Beķeris

U-12(Gunta Gasūna)

Latvijas čempionāts

1.vieta supergigantā

 13

Edgars Žurevskis

U-16(Gunta Gasūna)

Latvijas Kauss 2.posms 1.vieta slalomā

 14

Evelīna Gasūna

(Gunta Gasūna)

Baltic Cup 2.posms 1.vieta SL sievietēm un juniorēm; LK 2.posms 2.vieta SL; LČ 2.vieta SL; Baltic Cup kopvērtējumā 3.vieta

 15

Žaks Gedra

(Gunta Gasūna)

LK 1.posms 1.un 2.vieta SL un 1.vieta GS; LK 2.posms 2x 1.vieta SL;Baltic Cup 2 posms 4 x 1.vieta SL; LČ 1vieta SL; 2.vieta GS; Baltic Cup kopvērtējumā 2.vieta

 16

Žanete Gedra

(Gunta Gasūna)

Baltic cup 2.posms 1un 2.vieta SL juniorēm; LK 2.posms 1.vieta SL starp sievietēm un Juniorēm;LČ 2.vieta GS;

 17

Luīze Suveizda U-14

(Gunta Gasūna)

grupā LČ 3.vieta SL,GS, SG un AC ( kombinācijā SG +SL)

Dambrete (treneris Edgars Ratnieks)

 18

Edgars Straumanis

LČ U-19 2.v. 100 l.dambretē, 1.v. LČ U-19 100 l.dambretē ātrspēlē

 19

Keita Eglīte

LČ U-13 100 lauciņu dambretē 3.vieta

2.vieta Latvijas 70.Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē

LČ U-13 2.v. 64 lauciņu dambretē, LČ U-13 2.v. 64 lauciņu dambretē ātrspēlē,

 20

Ance Zālmane

LČ U-10 100 lauciņu dambretē 3.vieta

LČ U-10 64 lauciņu dambretē 3.vieta ātrspēlē

 21

Mārtiņš Zemlītis

1.vieta Latvijas 70.Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē

3.vieta LČ U-19 100 lauciņu dambretē klasikā un 3.vieta LČ U-19 100 lauciņu dambretē ātrspēlē

LČ U-19 2.v. 64 lauciņu dambretē

 22

Līva Oliņa

3.vieta LČ U-16 100 lauciņu dambretē klasikā un 3.vieta LČ U-16 100 lauciņu dambretē ātrspēlē

2.vieta Latvijas 70.Skolēnu sporta spēlēs 100 lauciņu dambretē

 23

Artūrs Jegurs

1.vieta Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu d. U-13

 24

Kristians Lelis

1.vieta Latvijas komandu čempionātā 100 lauciņu d. U-13

Distanču slēpošana (treneris Raivis Zīmelis)

 25

Kristīne Brunere

Latvijas čempionāta 1.kārta S16 1.vieta, Latvijas čempionāta 2.kārta S16 2.vieta

 26

Sindija Turauska

Latvijas čempionāta 2.kārta S14 2.vieta

 27

Rainers Paeglis

Latvijas čempionāta 2.kārta V14 2.vieta

Vieglatlētika

 28

Kristīne Urtāne (trenere Solveiga Ziediņa)

1.vieta Latvijas čempionātā telpās U-14 60m skrējienā

 29

Dārta Auziņa (Gunta Blūmiņa)

3.vieta Latvijas čempionātā telpās U-14 tāllēkšanā

 30

Marta Balanasa (Gunta Blūmiņa)

3.vieta Latvijas čempionātā telpās U-14 300m skrējienā

 31

Estere Vīksne (Gunta Blūmiņa)

2.vieta Latvijas čempionātā telpās U-16 2000 m skrējienā

 32

Daniels Strods (Gunta Blūmiņa)

4.vieta Latvijas čempionātā telpās U-16 600m skrējienā

 33

Pauls Daugulis (Aina Ziediņa)

3.vieta Latvijas čempionātā telpās U-18 800m un 1500m skrējienā

 34

Kristaps Bruners (Aina Ziediņa)

3.vieta Latvijas čempionātā telpās U-18 3000m un 2000m/kav. skrējienā

 35

Magda Cigle (Gunta Blūmiņa)

3.vieta Latvijas čempionātā telpās U-18 1500m un 3000m skrējienā

 36

Kristīne Brunere (Gunta Blūmiņa)

2.vieta Latvijas čempionātā krosā

Basketbols

 37

U-16 puišu komanda (trenere Agnija Labrence)

Roberts Bērze

Toms Aizupietis

Kristers Puķītis

Daniels Iļjins

Ernests Artūrs Bērze

Rūdolfs Voldemārs Malcenieks

Ričards Fedečko

Raivo Zvaigzne

Kristaps Feldmanis

3.vieta VEF Latvijas Jaunatnes basketbola līgas U-16 grupas 1.divīzijā

Badmintons – treneris Ainārs Gureckis

 38

Liāna Lenceviča

1.vieta Latvijas čempionātā junioriem jauktajā dubultspēlē, vienspēlē, sieviešu dubultspēlē, 1.v. Latvijas komandu čempionātā, 1.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U17 jauktajā dubultspēlē, sieviešu dubultspēlē, 2.v.vienspēlē. Latvijas izlases dalībniece. Eiropas čempionātā 17.v. dubultspēlēs, Eiropas junioru čempionātā 17.v. vienspēlēs

 39

Kristaps Kalniņš

1.vieta Latvijas čempionātā junioriem jauktajā dubultspēlē, 1.v. Latvijas komandu čempionātā, 2.v. Latvijas čempionātā vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, Latvijas izlases dalībnieks

 40

Jekaterina Romanova

1.vieta Latvijas čempionātā dubultspēlē, jauktajā dubultspēlē, Latvijas izlases dalībniece

 41

Amanda Azarova

2.vieta Latvijas čempionātā junioriem dubultspēlē, 2.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U17 dubultspēlē

 42

Jānis Norvelis

2.vieta Latvijas čempionātā junioriem dubultspēlē

 43

Ardis Daniels Bedrītis

2.vieta Latvijas čempionātā junioriem dubultspēlē, 3.vieta vienspēlē, Latvijas izlases dalībnieks

 44

Patriks Krūze

1.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U17 jauktajā dubultspēlē, vīriešu dubultspēlē, 2.v.vienspēlē

 45

Arta Priedniece

1.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U15 jauktajā dubultspēlē, .vienspēlē, 2.v. dubultspēlē U17

 46

Amanda Sofija Grosberga

Latvijas čempionātā jauniešiem U15 2.v. dubultspēlē

 47

Annija Rulle - Titava

Latvijas čempionātā jauniešiem U15 2.v. dubultspēlē, 3.v vienspēlē

 48

Marta Brengule

Latvijas čempionātā jauniešiem U15 1.v. dubultspēlē, 2.v vienspēlē un jauktajā dubultspēlē, U17 3.v dubultspēlē un jauktajā dubultspēlē

 49

Anna Kupča

Latvijas čempionātā jauniešiem U15 1.v. dubultspēlē, U13 1.v vienspēlē

 50

Alens Zandovskis

Latvijas čempionātā jauniešiem U15 2.v. dubultspēlē un jauktajā dubultspēlē, U17 1.v dubultspēlē un 3.v jauktajā dubultspēlē

 51

Dāvis Strazdiņš

1.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U13 vīriešu dubultspēlē un vienspēlē, 3.v jauktajā dubultspēlē, U15 2.v. dubultspēlē

 52

Zane Tanne

1.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U11 dubultspēlē un vienspēlē, 2.v jauktajā dubultspēlē

 53

Arturs Leišavnieks

2.vieta Latvijas čempionātā jauniešiem U11 dubultspēlē un vienspēlē, 1.v jauktajā dubultspēlē,

 54

Anete Priedniece

Latvijas čempionātā jauniešiem U11 1.v. jauktajā dubultspēlē, dubultspēlē un 2.v.vienspēlē

Lasīt 2596 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 31 Maijs 2017 20:02

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4