Jaunumi
Pirmdiena, 10 Jūlijs 2017 20:02

Siguldas novadam veiksmīgs starts Latvijas Jaunatnes olimpiādē

Uzrakstija 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas novada komanda pirms Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas svētkiem Siguldas novada komanda pirms Latvijas Jaunatnes olimpiādes atklāšanas svētkiem

Latvijas Jaunatnes olimpiādē, kas vairākās Latvijas pilsētās risinājās no 7. līdz 9.jūlijam, Siguldas novada sportisti izcīnīja astoņas medaļas, kas komandu ieskaitē ļauj novadam ierindoties 13.vietā.

Bagātākais medaļu klāsts Latvijas Jaunatnes olimpiādē, jau tradicionāli, novada badmintonistiem. Divus čempiona titulus izcīnīja Ardis Daniels Bedrītis - vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Liānu Lenceviču. Liānai arī sudraba godalga sieviešu vienspēlēs. Vīriešu vienspēlēs izcils starts Patrikam Krūzem,- spēlējot pret vairākus gadus vecākiem pretiniekiem, viņš izcīnīja bronzas medaļu. Amanda Azarova sieviešu vienspēļu turnīrā izcīnīja piekto vietu.

Lieliski Siguldas novada sportisti startēja arī Latvijas Jaunatnes olimpiādes vieglatlētikas sacensībās, kas risinājās Ogrē. Tām bija kvalificējušies 12 Siguldas Sporta skolas Vieglatlētikas nodaļas treneres Guntas Blūmiņas audzēkņi. Septiņi no viņiem spēja ierindotiem labāko sešiniekā. Kristīnei Brunerei sudraba godalga 3000 metru skrējienā ar jaunu Ogres stadiona rekordu U-16 grupas meitenēm (11:11,74). Sudrabs arī Esterei Vīksnei 2000 metru kavēkļu skrējienā, par četrām sekundēm atpaliekot no uzvarētājas. Esterei arī piektā vieta 3000 metru skrējienā. Trīssoļlēkšanā Oto Laiva pēdējā lēcienā sasniedza rezultātu 12,69 metri, kas deva viņam ceturto vietu. Žēl, bet bronzas godalga bija vien četrus centimetrus tālāk, kā arī sudrabs – sešus centimetrus. Divās disciplīnās atzīstami startēja Elza Lešinska. Vispirms viņa ar 10,76 metru tālu lēcienu ierindojās 5.vietā trīssoļlēkšanas sacensībās, bet sacensību nākamajā dienā uzrādīja sesto ātrāko rezultātu 400 metru skrējienā. Sešiniekā spēja “ieskriet” arī Daniels Strods 800 metru distance un Jēkabs Niklāvs Janovs 400 metru distance. Abi puiši kopā ar Artūru Šķesteru un Oto Laivu izcīnīja sesto vietu arī “zviedru stafetē”, kas sastāv no četriem dažāda garuma posmiem – 100 m, 200 m, 400 m, 800 m. Atzīstams rezultāts ļoti spēcīgā konkurencē.

Ļoti priecīgu ziņu Siguldas novada komanda saņēma no Latvijas Jaunatnes olimpiādes MTB sacensību norises vietas, kur ļoti grūtā trasē puiši konkurencē sudraba medaļu izcīnīja Jēkabs Vītols. Olimpiādes orientēšanās sacensībās divas sestās vietas Siguldas novadam izcīnīja Kristīne Brunere un Kristaps Bruners. Trīs etapu stafetē Siguldas novada puišu komanda Kristaps Bruners, Madis Ciglis, Nils Ciglis izcīnīja piekto vietu.

Vēl vienu bronzas godalgu Siguldas novadam sarūpēja futbolistes - turnīrā, kurā startēja četras komandas, Siguldas novada meitenes, uzvarot Liepājas komandu, izcīnīja bronzas medaļas.

Jāuzteic arī mūsu jauno basketbolistu cīņas spars 3x3 basketbola turnīrā, puišu futbola komandu, kas ierindojās sestajā vietā, loka šāvējus, džudo cīkstoņus. Šajā sporta veidā Siguldas novadam ir pat zelta medaļa, kas gan netika ieskaitīta komandu ieskaitē, jo Kristaps Pēkšēns to izcīnīja svaru kategorijā 90+ kg, kurā startēja tikai divi dalībnieki.

Sveicam Siguldas novada sportistus un viņu trenerus ar lielisko startu Latvijas Jaunatnes olimpiādē. Nesavtīgais treneru darbs, pašvaldības atbalsts jauno sportistu izaugsmē ļauj sasniegt augstus rezultātus un būt starp spēcīgākajiem Latvijā.

Lasīt 2393 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4