Jaunumi
Piektdiena, 04 Augusts 2017 15:15

Noslēgusies veselīga uztura un fizisko aktivitāšu nometne bērniem Siguldas Sporta skolā

Uzrakstija 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Noslēgusies Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrības organizētajai Veselīga uztura un fizisko aktivitāšu dienas nometnei bērniem, kas tiek finansēta no ESF projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!" līdzekļiem.

Aizvadītājās divās nedēļās bērni aktīvi sportoja. Pirmajā nedēļā darbojās uztura speciālistes Marinas Svētiņas vadītajā nodarbībā, viesojās Siguldas Sporta centrā, Allažu Sporta centrā un zemnieku saimniecībā „Skujas”, iepazīstoties ar augļu un dārzeņu audzēšanu un izmantošanu uzturā. Otro nedēļu iesākām tikpat spraigi un interesanti - praktiskā un teorētiskā nodarbība fizioterapētes Zanes Podskočijas vadībā, tika izspēlēta dambretes turnīrs, viesojāmies zemnieku saimniecībā “Pīlādži”, uzzinājām par ābolu un ogu izmantošanas iespējām, lai iegūtu veselīgus un gardus dzērienus.

Nometnes pēdējā dienā norisinājās četru komandu sporta spēles – fotoorientēšanās, stafetes, tautas bumbas turnīrs un komandu prezentācija.

Katrs nometnes dalībnieks saņēma sertifikātu par dalību nometnē un piemiņas balvu.

Paldies treneriem Agnijai un Marekam par saturīgajām sporta nodarbībām, Martai par palīdzību.

Šī ir pirmā no četrām nometnēm, ko Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/018 „Esi vesels Siguldas novadā!” ietvaros realizēs Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība. Otrā nometne notiek no 1.augusta līdz 10.augustam Siguldas pilsētas vidusskolā. Augusta beigās, no 21. līdz 31.augustam notiks nometne „Iepazīsti sportu! Ūdens”, kurā viena no tēmām būs peldētapmācība. Ar šo pašu ievirzi notiks arī ceturtā nometne no 23. līdz 27.oktobrim „Iepazīsti sportu! Ūdens II”. Dalība visās minētajās nometnēs bērniem ir bez maksas, katru dienu tiek nodrošinātas siltas pusdienas.

 

 

 

Lasīt 2479 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4