Sporta veidu nodaļas
Otrdiena, 07 Augusts 2018 16:22

Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi Ance Zālmane un Renards Helfrehts trenera Edgara Ratnieka vadībā startē Eiropas jauniešu čempionātā 100 dambretē, kas no 1. līdz 9.augustam risinās Lietuvas galvaspilsētā Viļņā. Renards spēlē U16 vecuma grupā, savukārt Ance - U10 vecuma grupā.

Klasikas turnīrā (apdomas laiks 80’+1’par katru gājienu), kurā cīņas ritēja 9 kārtās, siguldieši cīnījās ar mainīgām sekmēm. Ancei neizdevās sākums – pirmajās trijās kārtās tikai viens punkts, turpinājums jau cerīgāks – uzvaras pār turcieti Berim Cetim, ukrainieti Ievu Babi un lietuvieti Jori Sketerskaiti, neizšķirti rezultāti ar čehieti Sofiju Iļjinskaju un igaunieti Emīliju Kello. Pirms pēdējās kārtas, kurā bija jātiekas ar baltkrievieti Ļubovu Kobrinu, Ance ieņēma 12.vietu 30 spēlētāju konkurencē. Diemžēl šajā cīņā Ancei zaudējums. Eiropas čempionāta 100 lauciņu dambretē noslēguma tabulā Ance ieņēma 15.vietu.

Renards turnīrā izcīnīja vienu uzvaru, piecas reizes spēlēja neizšķirti un cieta trīs zaudējumus, ar septiņiem punktiem viņš ierindojās 28.vietā 38 spēlētāju konkurencē.

8.augustā notiks ātrās dambretes turnīrs (apdomas laiks 15’+ 5”par katru gājienu), savukārt 9.augustā risināsies ātrspēles turnīrs (apdomas laiks 5’+3”par katru gājienu). Arī šajos turnīros tiek izcīnītas Eiropas jauniešu čempionāta medaļas.

Siguldietis Dāvids Vīksne Latvijas izlases sastāvā izcīna Eiropas čempionāta sudraba medaļu

Treneres Leldes Bērziņas grupu treniņgrafiks augustā

Divi Sporta skolas audzēkņi startēs Eiropas jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē

Siguldas kauss skrituļslalomā 2018

YONEX pārstāvis viesojas Siguldā

Siguldas vieglatlēti izcīna četras godalgas starptautiskās sacensībās

Siguldiešiem piecas medaļas Latvijas U18 un U20 čempionātā vieglatlētikā

Siguldieši izcili startē Jelgavā!

Siguldai 7.vieta Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrā U17 grupā

Nedēļas nogalē Siguldā notiks Latvijas Jaunatnes basketbola līgas finālturnīrs

Siguldas novada atklātajā čempionātā badmintonā mājiniekiem četras pirmās vietas

Šajā nedēļas nogalē Siguldā notiks starptautiskas badmintona sacensības jauniešiem