Badmintons
Pirmdiena, 13 Jūnijs 2016 15:27

Siguldiešu starti starptautiskos badmintona turnīros Latvijā un Lietuvā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Guntis Lavrinovičs un Jekaterina Romanova spēlē Yonex Latvia jaukto dubultspēļu turnīrā Guntis Lavrinovičs un Jekaterina Romanova spēlē Yonex Latvia jaukto dubultspēļu turnīrā

„Yonex Latvia International 2016” sacensībās, kas jūnija pirmajās dienās risinājās Jelgavā, piedalījās gandrīz 190 dalībnieku no 18 valstīm. Spēcīgajā konkurencē no siguldiešiem pie uzvarām pirmajās spēlēs tika vīriešu dubultspēļu pāris Jānis Norvelis, Ardis Daniels Bedrītis, kuri kvalifikācijas turnīrā pieveica Norvēģijas duetu, Liāna Lenceviča sieviešu vienspēles kvalifikācijas turnīrā uzvarēja Somijas spēlētāju, Jekaterina Romanova kopā ar Kristīni Šeferi no Rīgas sieviešu dubultspēļu pamatturnīrā bija pārākas par Igaunijas pāri. Diemžēl nākamajās spēlēs mūsējiem nācās piedzīvot zaudējumus un no tālākās cīņas izstāties, tajā skaitā arī Jekaterinai Romanovai sieviešu vienspēļu kategorijā, kur izloze jau pirmajā pamatturnīra kārtā viņu saveda ar spēcīgo Krievijas pārstāvi Jeļenu Komendrovskaju, kas turnīrā bija izlikta ar otro numuru un noslēgumā izcīnīja pirmo vietu.

Toties „Yonex Lithuania International 2016” sacensībās, kas nedēļu vēlāk notika Kauņā, J.Romanova parūpējās par nelielu sensāciju. Sieviešu vienspēļu pirmajā kārtā viņa ar 2-1 (25-23, 9-21, 21-16) pieveica mājinieci Akvili Stapušititi, kas pasaules rangā ieņem 79. vietu un šajā turnīrā bija izlikta ar pirmo numuru. Jāpiebilst, ka A.Stapušaitite kvalificējusies jau savām trešajām olimpiskajām spēlēm. Vēl pie uzvaras jauktajās dubultspēlēs tika pāris J.Romanova, Guntis Lavrinovičs, kas pieveica sāncenšus no Lietuvas. Līdzīgi kā Latvijas turnīrā, nākamajās spēlēs nācās piedzīvot zaudējumus un cīņu par medaļām neturpināt, bet toties tika iegūta laba starptautisko sacensību pieredze un papildināts pasaules reitinga punktu skaits.

Lasīt 3644 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4