Badmintons
Pirmdiena, 17 Oktobris 2016 11:53

Sigulda - Latvijas čempioni badmintonā komandām

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Otro gadu pēc kārtas Siguldas komanda kļuvusi par Latvijas čempioniem komandu sacensībās.

Turnīrā, kas risinājās Siguldas Sporta skolas zēlē, astoņas Latvijas labākās klubu komandas vispirms aizvadīja divus apakšgrupu turnīrus, pēc kuriem notika finālspēles par vietām kopvērtējumā. Komandu čempionātā katrā mačā tiek aizvadītas piecas savstarpējas spēles: vīriešu un dāmu vienspēlēs, vīriešu un dāmu dubultspēles, kā arī jauktā dubultspēle. Priekšsacīkstēs aizvada visas piecas spēles, bet izslēgšanas turnīros uzvarai pietiek arī ar 3:0 vai 3:1, un no komandu savstarpējas vienošanas ir atkarīgs, vai tiks izspēlētas atlikušās spēlēs (vai atlikusī spēle). Viens badmintonists katrā mačā drīkst piedalīties ne vairāk kā divās spēlēs. Turnīra finālspēli translēja Sportacentrs TV tiešraidē.

Siguldu čempionātā pārstāvēja divas Siguldas Badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas komandas. Pirmā komanda apakšgrupā pārliecinoši ar 5-0 pieveica Rīgas badmintona skolas un Cēsu komandas, kā arī ar 4-1 bija pārāka par Rīgas Tehniskās universitātes komandu, kur vienīgo uzvaras punktu studentiem guva siguldieši Teodors Kerimovs un Kristaps Jānis Gulbis vīriešu dubultspēlē.

Finālspēlē par pirmo vietu un Latvijas komandu čempionu titulu siguldieši ar 3-1 bija pārāki par Valmieras badmintona kluba komandu. Uzvaras punktus mūsējiem guva Guntis Lavrinovičs, Liāna Lenceviča jauktajā dubultspēlē, Monika Radovska sieviešu vienspēlē un vīriešu dubultspēļu pāris Kārlis Vidass, Guntis Lavrinovičš. Vēl Siguldas pirmās komandas sastāvā bija Kristaps Kalniņš, Anna Kupča, Marta Brengule, Diāna Lenceviča, Arta Priedniece, Uvis Raivis Kronenbergs (komandas treneris Ainārs Gureckis).

Siguldas BK/SSS otrā komanda (Pauls Gureckis, Jānis Norvelis, Ardis Daniels Bedrītis, Patriks Krūze, Luīze Siliņa, Linda Vorobeja, Amanda Azarova, Amanda Sofija Grosberga, Annija Rulle-Titava) šajā turnīrā ierindojās sestajā vietā.

Lasīt 2915 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30