Badmintons
Pirmdiena, 19 Decembris 2016 12:31

Aizvadīts Siguldas novada atklātais čempionāts badmintonā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jau četrpadsmito reizi notika tradicionālais YONEX Siguldas novada un Siguldas badmintona kluba atklātais starptautiskai čempionāts badmintonā, kurā piedalījās vairāk nekā simts spēlētāji no Latvijas, Igaunijas, Francijas un Zviedrijas. Iepriekšējos turnīros startējuši daudzi Latvijas un kaimiņvalstu labākie spēlētāji, kuri veiksmīgi piedalījušies arī augstākā līmeņa pasaules badmintona sacensībās un tajā skaitā olimpiskajās spēlēs.

Uzvarot visās spēļu kategorijās, par Siguldas novada absolūto čempioni kļuva Jekaterina Romanova. Sieviešu vienspēļu finālā viņa ar 2-0 (21-15, 21-16) pieveica kluba biedreni Moniku Radovsku, kura vairākus gadus trenējas un mācās Dānijā. Ceturtajā vietā vienspēlēs palika Liāna Lenceviča. Apvienojoties pārī, J.Romanova un M.Radovska nedeva pretiniecēm nekādas cerības un pārliecinoši ierindojās pirmajā vietā sieviešu dubultspēļu kategorijā. L.Lencevičai kopā ar valmierieti Unu Bergu šajā spēļu kategorijā bronzas medaļas, bet Amandai Azarovai pārī ar citu valmierieti Sandu Viskantu ceturtā vieta. Jauktajās dubultspēlēs visu goda pjedestālu aizņēma Siguldas spēlētāji. Pirmajā vietā Guntis Lavrinovičs, J.Romanova, otrajā – Teodors Kerimovs, L.Lenceviča, trešajā – Didzis Gureckis, M.Radovska. Dubultspēlēs vīriešiem zelta medaļas tika G.Lavrinovičam un Kristapam Kalniņam, sudrabs – Paulam Gureckim kopā ar rīdzinieku Ediju Līviņu, ceturtie palika Ardis Daniels Bedrītis un Jānis Norvelis.

Mazāk pieredzējušie spēlētāji sacentās atsevišķos B un C grupu turnīros. B grupā sievietēm pirmās četras vietas ieguva Siguldas BK/SSS spēlētājas Amanda Sofija Grosberga, Anna Kupča, Marta Brengule un Arta Priedniece. Vīriešu vienspēlēs B grupā otrajā vietā Patriks Krūze, trešajā Toms Nuķis. C grupā Alens Zandovskis otrajā vietā un Dāvis Strazdiņš trešajā.

Paralēli notika arī B grupas jauniešu turnīrs, kur vecuma grupā U-15 uzvarēja Ričards Līdaks, bronzas medaļa tika Artūram Lešavniekam (U15), Paulai Mackevičai (U-13) un Evisai Petrovskai (U17).

Turnīra organizētāji un spēlētāji izsaka pateicību Siguldas novada domei un Siguldas Sporta skolai par atbalstu sacensību sarīkošanā.

Lasīt 3052 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 19 Decembris 2016 14:57

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30