Badmintons
Pirmdiena, 06 Februāris 2017 15:24

Jekaterinai Romanovai divas zelta medaļas Latvijas 2017.gada čempionātā badmintonā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Siguldas BK/ Siguldas Sporta skolas pārstāve Jekaterina Romanova bija vienīgā, kura pirms vienspēļu turnīra bija pretendente uz absolūtās čempiones titulu, jo pirmajā čempionāta dienā bija izcīnījusi divas zelta medaļas - sieviešu dubultspēlēs pāri ar Moniku Radovsku, kā arī jauktajās dubultspēlēs ar siguldieti Gunti Lavrinoviču. Taču vienspēļu turnīrā Jekaterina Romanova palika bez medaļām, jo pusfinālā zaudēja Monikai Radovskai.

Siguldas BK/SSS spēlētājs Kristaps Kalniņš palika otrais vīriešu vienspēļu turnīrā, otrais jauktajās dubultspēlēs pārī ar Moniku Radovsku, trešais vīriešu dubultspēlēs pāri ar siguldieti Didzi Gurecki.

Uz goda pjedestāla kāpa arī pāris Liāna Lenceviča (Siguldas BK/SSS) un Una Berga (Valmieras BJSS) sieviešu dubultspēlē, izcīnot bronzas godalgas. Vēl L.Lencevičai divas piektās vietas sieviešu vienspēlē un jauktajā dubultspēlē pārī ar siguldieti Teodoru Kerimovu.

Latvijas čempionāts 2017.gadā notika Talsos 4. un 5.februārī, pulcējot 90 Latvijas spēcīgākos badmintona spēlētājus no Liepājas, Ventspils, Jelgavas, Ozolniekiem, Baložiem, Salaspils, Siguldas, Cēsim, Valmieras, Valkas, Rīgas un Talsiem.


8 spēles no Talsiem tiešraidē translēja Sportacentrs TV.


Latvijas 2017.gada čempionāta badmintonā rezultāti:
Sieviešu dubultspēles: 1.vietā Monika Radovska & Jekaterina Romanova, 2.vietā Ieva Pope & Anna Pumpure, 3.vietā Una Berga & Liāna Lenceviča.
Jauktās dubultspēles: 1.vietā Guntis Lavrinovičs & Katja Romanova, 2.vietā Kristaps Kalniņš & Monika Radovska, 3.vietā Niks Podosinoviks & Ieva Pope.
Vīriešu dubultspēlēs: 1.vietā Niks Podosinoviks & Reinis Sefers, 2.vietā Guntis Lavrinovičs & Karlis Vidass, 3.vietā Kristaps Kalniņš & Didzis Gureckis.
Sieviešu vienspēlēs: 1.vietā Monika Radovska, 2.vietā Una Berga, 3.vietā Ieva Pope.
Vīriešu vienspēles: 1.vietā Niks Podosinoviks. 2.vietā Kristaps Kalniņš, 3.vietā AndisBērziņš.

Lasīt 2970 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30