Badmintons
Otrdiena, 28 Marts 2017 08:41

Sveicam Siguldas badmintona klubu 20 gadu jubilejā!

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šajās skaistajās pavasara dienās Siguldas badmintona klubs (SBK) svin jubileju – 20 gadus. Jā, tikai divdesmit, lai gan badmintonu Siguldā sāka spēlēt jau gandrīz pirms 40 gadiem. Tie cilvēki, kuri vistiešāk saistīti ar SBK dibināšanu un darbību mūsu dienās, sanāca kopā aptuveni pirms 25 gadiem.

Šajā laikā ar badmintonu Siguldā saskārušies vairāk nekā 500 cilvēku. Ir izaugusi vesela spēlētāju paaudze, kuri sākuši spēlēt badmintonu, mācoties pirmajā klasē, un kļuvuši par Latvijas izlases līderiem, startējot pasaules, Eiropas un Baltijas čempionātos. SBK ir kļuvis par vienu no vadošajiem klubiem Latvijā.

Jau kuro gadu pēc kārtas Siguldas jaunieši ir pārliecinoši labākie Latvijas jauniešu čempionātos un Latvijas jauniešu olimpiādēs, regulāri tiek izcīnītas visaugstākā kaluma medaļas pieaugušo individuālajos un komandu čempionātos un Latvijas olimpiādēs.

„Siguldas novada Sporta laureāts 2016” balvu pasniegšanas ceremonijā SBK/SSS komanda tika atzīta par gada komandu tautas sporta kategorijā.

SBK veiksmīgi organizē valsts un starptautiska mēroga sacensības. Siguldā tiek rīkoti Latvijas jauniešu un pieaugušo čempionāti, šopavasar jau divdesmit trešo reizi notiks Siguldas novada atklātais čempionāts jauniešiem. Pagājušā gada nogalē SBK sarīkoja 14.Siguldas novada atklāto čempionātu, kurš divas reizes ir bijis iekļauts pasaules badmintona federācijas reitinga sacensību kalendāra sarakstā un kurā piedalījušies sportisti no vairāk nekā 30 pasaules valstīm.

Jau gandrīz piecpadsmit gadus šie panākumi kaldināti ciešā sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu, kur 2002.gadā tika atvērta badmintona nodaļa. Liela pateicība jāizsaka Siguldas novada domei, kas visus šos gadus ir atbalstījusi badmintona attīstību pilsētā.

Šajā reizē jāizsaka pateicība arī visiem kluba sponsoriem un atbalstītājiem. Liels paldies arī tiem bērnu vecākiem, kuri aktīvi palīdzējuši darbā, organizējot sacensības un citus pasākumus.

Gribētos novēlēt visiem, kas jau “saslimuši” ar badmintona spēli, turpināt nodarboties ar šo aizraujošo sporta veidu, neskatoties uz grūtībām un aizņemtību darbā un mācības. Tāpat arī aicinām uz badmintona nodarbībām visus interesentus, neatkarīgi no vecuma un spēlētprasmes.

Apsveicu visus ar Siguldas BK divdesmitgadi!

Valdes priekšsēdētājs Ainārs Gureckis

Lasīt 3042 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 28 Marts 2017 11:43

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30