Badmintons
Otrdiena, 02 Maijs 2017 09:30

Siguldieši dominē Latvijas jauniešu čempionātā badmintonā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Liāna Lenceviča un Patriks Krūze - Latvijas čempioni U17 grupā jauktajās dubultspēlēs Liāna Lenceviča un Patriks Krūze - Latvijas čempioni U17 grupā jauktajās dubultspēlēs

Ar kārtējo Siguldas badmintona kluba / Siguldas Sporta skolas spēlētāju triumfu noslēdzies Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem, kas risinājās Valmierā un pulcēja vairāk nekā 110 dalībnieku.

Siguldas jaunie sportisti, summējot visas spēļu kategorijas – vienspēles, dubultspēles zēniem un meitenēm, jauktās dubultspēles visās vecuma grupās (U11 – U17), kopā izcīnīja 42 medaļas. No tām 17 zelta (no 32 iespējamajām), 15 sudraba un 10 bronzas godalgas.

Šoreiz nevienam neizdevās kļūt par Latvijas absolūto čempionu un iegūt savā īpašumā trīs zelta medaļas visās spēļu kategorijās. Par divkārtējiem šī gada valsts čempioniem kļuva Liāna Lenceviča (vecuma grupā U17) – dubultspēlēs uzvara pārī ar valmierieti Unu Bergu un jauktajās dubultspēlēs kopā ar kluba biedru Patriku Krūzi. Patrikam vēl viena zelta godalga kopā ar Alenu Zandovski dubultspēlēs jauniešiem vecuma grupā U17. Pa divām zelta medaļām tika arī māsām Anetei un Artai Priedniecēm. Anete bija labākā kopā ar Zani Tanni dubultspēlēs meitenēm un ar Arturu Leišavnieku jauktajās dubultspēlēs vecuma grupā U11. Savukārt Arta uzvarēja visas pretinieces U15 meiteņu vienspēļu turnīrā un kopā ar liepājnieku Gustavu Dāvidu Breču finālspēlē pieveicot kuba biedrus Alenu Zandovski un Martu Brenguli, tādējādi atstājot viņiem sudraba medaļas. Pa diviem zeltiem vēl tika Dāvim Strazdiņam (U13) vienspēlēs un kopā ar Salaspils BK pārstāvi Krišjāni Āboltiņu dubultspēlēs zēniem. Zanei Tannei otrā augstākā kaluma medaļa meiteņu vienspēļu turnīrā vecuma grupā U11. Annai Kupčai divas zelta medaļas, bet dažādās vecuma grupās – viņa bija labākā vienspēlēs meitenēm vecuma grupā U13 un kopā ar Martu Brenguli dubultspēlēs meitenēm U15. Vēl divi valsts vicečempiona tituli Arturam Leišavniekam vienspēlēs zēniem un pārī ar rīdzinieku Tomu Salu dubultspēlēs pašā jaunākajā grupā U11. Pa vienai sudraba godalgai savā kolekcijā pievienoja L.Lenceviča vienspēlēs jaunietēm, Amanda Azarova un Arta Preidniece dubultspēlēs jaunietēm un Patriks Krūze vienspēlēs (visi U17 grupā). Vecuma grupā U15 sudrabs tika Martai Brengulei vienspēlēs un Amandai Sofijai Grosbergai, Annijai Rullei-Titavai un Alenam Zandovskim, Dāvim Strazdiņam dubultspēlēs attiecīgi meitenēm un zēniem. Vēl otrajā vietā ierindojās Anete Priedniece vienspēlēs un Zane Tanne kopā ar talsinieku Aleksi Emiljenu Kviesi jaukto pāru cīņās vecuma grupā U11. Trīs bronzas medaļas izcīnīja Madara Mackeviča – vienspēlēs, dubultspēlēs kopā ar Leilu Annu Siliņu un jauktajās dubultspēlēs pārī ar Talsu puiku Pēteri Vārnu vecuma grupā U11. Vēl trešajā vietā ierindojās mūsu jauktie pāri Alens Zandovskis, Marta Brengule (U17) un Dāvis Strazdiņš, Paula Mackeviča (U13). Martai Brengulei vēl bronza kopā ar Valmieras BK spēlētāju Noru Konovalovu dubultspēlēs jaunietēm U17 un Annijai Rullei-Titavai meiteņu vienspēļu turnīrā vecuma grupā U15, kur siguldietēm, tāpat kā U11 meiteņu vienspēlēs, pārliecinoši viss goda pjedestāls un arī ceturtās vietas Amandai Sofijai Grosbergai un Leilai Annai Siliņai. No divdesmit Latvijas jauniešu čempionātā startējušajiem SBK/SSS pārstāvjiem ar vismaz vienu medaļu mājās atgriezās 16, bet pārējie guva pieredzi turpmākajām cīņām.

Lasīt 2728 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30