Basketbols
Piektdiena, 03 Novembris 2017 10:53

Siguldiešiem pirmā uzvara Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

31.oktobrī Siguldas Sporta skolas komanda aizvadīja trešo spēli Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā, savā mājas zālē Siguldas Sporta centrā uzņemot Rīga/Rīdzene 2 komandu. Sīvā cīņā siguldiešiem izdevās gūt uzvaru ar rezultātu 86-77.

Iepriekšējā divās spēlēs Siguldas komanda cieta zaudējumus pret Rūjienas un Iecavas “Dartija” komandām. Izpaudās šo pretinieku pārsvars pieredzē un fiziskajā spēkā. Siguldieši ir viena no jaunākajām komandām Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas čempionātā, komandas kodolu veido 16 gadīgi puiši, tāpēc cīņās pret vīriem, kuri pārsvarā ir citu komandu sastāvos, brīžiem pietrūkst spēka un masas cīņās pie groziem, caurgājienos, aizsardzībā. To daļēji varētu kompensēt ar ātrumu un precizitāti metienos, bet šajos spēles komponentos siguldieši bieži grēko, pieļaujot kļūdas un aizmetot garām brīvus metienus.

Pirms trešās spēles puiši kopā ar treneriem Agniju Labrenci un Mareku Veicu bija izdarījuši secinājumus par to, kā uzlabot komandas spēli, un daļēji tas arī izdevās. Kļūdu skaits gan joprojām liels – šajā spēlē 21, bet izglāba tas, ka pretinieki kļūdījās vēl biežāk – 28 reizes. Arī metienos siguldieši bija precīzāki par Rīga/Rīdzene 2 spēlētājiem – attiecīgi 42% pret 38%. Rezultatīvākie Siguldas komandā šajā spēlē bija Daniels Iļjins un Roberts Bērze, kuri abi guva pa 20 punktiem. Roberts uzņēmās iniciatīvu ceturtajā ceturtdaļā, kad siguldieši bija nonākuši iedzinējos, viņa realizētie caurgājieni ļāva atkal pārņemt vadību rezultātā un noturēt to līdz spēles beigām. Joprojām siguldiešiem ir problēmas ar trīspunktu metienu realizāciju – šoreiz iekrita tikai pieci no 22 tālmetieniem. Jāatzīmē Didža Mališeva produktīvā spēle atlekušo bumbu savākšanā, kopā 12 (piecas no tām uzbrukumā). Robertam Bērzem arī lielākais rezultatīvo piespēļu skaits – četras, komandai kopā 14.

Nākamā spēle Siguldas Sporta skolas puišiem LBL3 čempionātā jau pavisam drīz – piektdien Valmierā pret ViA komandu, kura līdz šim uzvarējusi Rūjienas, bet zaudējusi Dārznieks/Cēsu Sporta skolas komandai. Mājās siguldiešiem nākamā spēle 7.novembrī plkst. 19.30 pret Dārznieks/Cēsu Sporta skolu. Aicinām skatītājus atbalstīt Siguldas komandu.

Lasīt 1990 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30