Kalnu slēpošana
Ceturtdiena, 15 Septembris 2016 08:09

Skrituļslaloma svētki Siguldā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Pretī uzvarai traucas Ieva Meldere Pretī uzvarai traucas Ieva Meldere

Divas dienas Siguldā, Lorupes gravā, risinājās Latvijas mēroga sacensības skrituļslalomā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. 10.septembrī cīņas notika par sporta kluba “Pantera” dāvātajiem kausiem milzu slalomā, bet 11.septembrī skrituļslidotāji noskaidroja Siguldas Kausa 2016 ieguvējus slalomā.

Milzu slaloms pulcēja 63 dalībniekus, savukārt slaloma distancē uz starta stājās 58 dalībnieki. Dalībnieku vidū bija visu Latvijas vadošo kalnu slēpošanas klubu pārstāvji, kā arī Siguldas Sporta skolas jaunie kalnu slēpotāji, kas vasarā slēpes nomaina uz skrituļslidām un turpina pilnveidot prasmi ātri traukties lejup pa kalnu nogāzēm.

Abās sacensību dienās dalībnieku rezultāti tika vērtēti septiņās vecuma grupās. 10.septembrī D2 grupā (2010.g.dz un jaunāki) ātrāko laiku uzrādīja Beatrise Fokrota (SK Ski-Box) un Kristiāns Indriksons (SK Ziemeļpols). D1 grupā (2008.-2009.g.dz.) uzvarēja Annija Biezā (SK Pantera) un Nils Neo Trapāns (SK Virsotne). D grupā (2006.-2007.g.dz.) bija viskuplākais dalībnieku skaits. Šajā grupā pirmo divu vietu ieguvēji bija pārliecinoši ātrāki par saviem konkurentiem. Pirmo vietu izcīnīja SK Pantera pārstāvji Frīda Saļņikova un Georgs Šmalcs. Georgam tikai 0.06 sekundes zaudēja otrās vietas ieguvējs, kluba biedrs Pauls Pēteris Prancāns. Meiteņu konkurencē 2.vietu ieguva arī SK Pantera pārstāve Elza Saļņikova, atpaliekot no māsas tikai par 0,38 sekundēm. C grupā (2004.-2005.g.dz.) pārliecinošas uzvaras Helēnai Ērenpreisai (SK Pantera) un Robertam Beikmanim (SK Kore). B grupā (2002.-2003.g.dz.) sīvi cīnījās SK Pantera pārstāves Zane Egle un Līva Oliņa – pirmajā braucienā ātrāka bija Zane, otrajā Līva, trešajā tomēr labāks rezultāts atkal Zanei un līdz ar to arī izcīnīta 1.vieta. Līvai sudraba godalga, no uzvarētājas atpaliekot tikai 0,25 sekundes. Jauniešu konkurencē šajā grupā pārliecinoši uzvarēja Marks Truhins. Elites grupā triumfēja SK Pantera pārstāvji Ieva Meldere un Klāvs Verners Vorslavs.

11.septembrī Siguldas Kausa izcīņas slaloma distancē ātrākos laikus uzrādīja: D2 grupā – Beatrise Fokrota, Ralfs Garančs (SK Pantera); D1 grupā Eva Ozola (SK Pantera), Nils Neo Trapāns; D grupā līdz ar Georgu Šmalcu šoreiz uzvarētājas godā Elza Saļņikova; C grupā atkārtoti uzvarēja Helēna Ērenpreisa, bet jauniešu konkurencē ātrākais Juģis Zvejnieks (SK Virsotne); B grupā šoreiz uzvarēja Līva Oliņa (SK Pantera) un Rihards Skrastiņš (SK Virsotne); Elites grupā blakus SK Pantera kausam arī Siguldas Kausu varēs novietot gan Ieva Meldere, gan Klāvs Verners Vorslavs.

Abas sacensības organizēja Sporta klubs “Pantera” sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Tās atbalstīja uzņēmums “Hormann”, Siguldas piedzīvojumu parks “Tarzāns”, Atpūtas parks “Rāmkalni”, uzņēmums “Curtis”, Deva Michelin moto riepu rūpnīca un Kumho Tyre rūpnīca, Siguldas Sporta skola.

Lasīt 3941 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

October 2018
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4