Vieglatlētika
Pirmdiena, 23 Janvāris 2017 16:04

Siguldieši veiksmīgi startē atlases sacensībās

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

20.janvārī Limbažos notika Latvijas čempionāta atlases sacensības vieglatlētikā U-14 grupai (2004.-2005.dz.g.). Tiesības startēt Latvijas čempionātā katrā disciplīnā iegūst katras disciplīnas 1. – 5. vietas ieguvēji atlases sacensībās plus 4 labākie pēc rezultāta katrā disciplīnā. Atlases sacensības notiek Limbažu, Rīgas, Jēkabpils un Kuldīgas zonā. Siguldas SS vieglatlēti šajās sacensībās startēja ļoti veiksmīgi, neskatoties uz to, ka lielākā daļa mūsu sportistu ir 2005.g.dz.un sacentās pret gadu vecākiem konkureniem.

Zēniem 1.vieta tāllēkšanā ARTIM PODZIŅAM (4,31m). Diemžēl Artis tāllēkšanas ieskrējienā savainoja kāju, tāpēc savā spēcīgākajā disciplīnā 300m, kā arī stafetes skrējienā nestartēja – jācer uz ātru izveseļošanos līdz Latvijas čempionātam! Pirmoreiz sportista karjerā individuālajā disciplīnā uzvaru izcīnīja EMĪLS BANGEVICS, augstlēkšanā sasniedzot personīgo rekordu 1,40m, bet 60m barjerskrējienā sīvā finiša cīņā „izrauta” 2.vieta. JĀNIS KRAVALIS 1000m skrējienā finišēja kā trešais ātrākais, piekāpjoties abiem SK „Ašais” skrējējiem, un vēl vienu bronzas godalgu JĀNIS saņēma par tāllēkšanu. 1000m 5.vietu izcīnīja GUSTAVS AUZIŅŠ, bet turpat 6.vietā EDUARDS LOČS. Eduardam vēl ir iespēja kvalificēties Latvijas čempionātam pēc rezultāta, tāpēc jāgaida pārējo atlases zonu dalībnieku uzrādītie laiki. RENĀRS JUMIĶIS pēc 60m priekšskrējieniem iekļuva 4 ātrāko finālistu vidū – finālā nedaudz pietrūka līdz trijniekam un tomēr 4.vieta. RENĀRAM veiksmīgs arī 300m skrējiens, kurā izcīnīta augstā 6.vieta, priekšā atstājot tikai 2004.g.dz.sportistus, to vidū arī mūsu KRIŠJĀNIS SALENIEKS, izcīnot 5.vietu un ceļazīmi uz sacensībām Rīgā. Zēnu konkurencē startēja arī HARALDS LATKOVSKIS (60m un 300m) un RALFS INBERGS (300m).

Meitenēm sudraba godalga 60m sprintā treneres Solveigas Ziediņas audzēknei KRISTĪNEI URTĀNEI, kura tikai otro reizi startēja vieglatlētikas sacensībās. 300m distancē KRISTĪNEI ļoti līdzvērtīga cīņa ar MARTU BALANASU un DĀRTU AUZIŅU, kurā izdevās par nieka tiesu apsteigt konkurentes un kāpt uz goda pjedestāla 3.vietas pakāpiena, 4.vietā atstājot MARTU, bet 5.vietā DĀRTU (visas trīs mūsu meitenes savstarpēji šķīra 0,5 sekundes, tomēr visas turpinās cīņu Latvijas čempionātā). Tāllēkšanā 3.vieta DĀRTAI AUZIŅAI ar rezultātu 4,35m, bet 4.vietā MARTA BALANASA. Ļoti labi starti padevās MARTAI KLINSONEI 60m un 300m, RŪTAI MEISTEREI 60m un tāllēkšanā, JETEI LAIVAI 60m, bet diemžēl individuālajās disciplīnās līdz labāko 5-niekam nedaudz pietrūka. Vēl meiteņu konkurencē startēja treneres S.Ziediņas audzēknes MARIJA PULSTE, ESTERE FELDMANE un ELĪZA ROZE.

Sacensību noslēgumā 4x150m stafetes skrējiens. Meiteņu komandā KRISTĪNE URTĀNE, MARTA BALANASA, MARTA KLISNONE, DĀRTA AUZIŅA – izcīnīta 2.vieta!
Zēnu sastāvs: JĀNIS KRAVALIS, EMĪLS BANGEVICS, EDUARDS LOČS, RENĀRS JUMIĶIS – tāpat kā meitenēm, izcīnīta 2.vieta un sudraba godalgas!

Liels prieks un lepnums par audzēkņu startiem, zinot, cik daudz darba un laika ieguldīts, lai sasniegtu attiecīgos rezultātus. Turēsim īkšķus un vēlēsim daudz spēka un izturības, ātras un atsperīgas kājas un veiksmīgas stafetes kociņa maiņas Latvijas čempionātā U14 grupai, kas notiks 12.februārī Rīgas Sporta manēžā!

-vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-

Lasīt 2897 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30