Jaunumi
Otrdiena, 07 Novembris 2017 15:27

Siguldas novada skolu sacensības telpu futbolā C grupa

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Siguldas 1.pamatskolas komanda Siguldas 1.pamatskolas komanda

Šodien, 7.novembrī notika Siguldas novada skolu atklātās sacensības telpu futbolā, diemžēl šoreiz nepiedalījās mūsu skolu komandu tradicionālie konkurenti Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošas pamatskolas un Vangažu vidusskolas komandas, bet tas nebūt nemazināja cīņas spriedzi un spēļu spraigumu. Turnīrā piedalījās četras komandas – Siguldas pilsētas vidusskola ar divām komandām, Siguldas Valsts ģimnāzijas un Siguldas 1.pamatskolas komandas.

Pēdējā spēlē starp Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolu tika noskaidroti godalgoto vietu ieguvēji. Siguldas 1.pamatskolas komandas spēlētāji uzvarēja visās spēlēs un ieguva pirmo vietu, otrajā vietā ierindojās Siguldas Valsts ģimnāzijas komanda un trešajā - Siguldas pilsētas vidusskolas I komanda.

Komandas sastāvi:

Siguldas 1.pamatskola – Dāvis Liniņš, Ralfs Sebastiāns Rozens, Mareks Mazurs, Henrijs Oto Jānītis, Samirs Šamtouri, Edgars Zoltners, Artūrs Jegurs, Artūrs Ābele, Mārcis Petjukevičs. Skolotājs Ina Belinska.

Siguldas Valsts ģimnāzija- Ādams Janišs, Ralfs Krontāls, Dāvis Mierkalns, Kristiāns Ārgulis, Rinalds Siņicins, Marts Kaukulis, Emīls Aizupietis, Oskars Naglis. Skolotāja Ineta Lapacinska.

Siguldas pilsētas vidusskolas I – Gustavs Beitiņš, Renārs Jumiķis, Artūrs Ersts, Rūdolfs Lasmanis, Emīls Matīss Bangevics, Markuss Kalniņš, Mārtiņš Mežsargs. Skolotājs Agris Lelis.

Paldies tiesnešu brigādei no Siguldas 1.pamatskolas – Rūdolfam Zeņģim un Elvim Pētersonam.

Nākošās skolu sacensības notiks 9.novembrī, Siguldas Sporta centrā – Siguldas novada skolu 2. klašu sporta svētki “ Lāčplēša stafetes 2017”.

Lasīt 1830 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30