Jaunumi
Piektdiena, 16 Februāris 2018 14:14

Siguldas skolu sportistiem panākumi Vidzemes reģiona sacensībās tautas bumbā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ceturtdien, 15. februārī Siguldas Sporta centrā notika Vidzemes reģiona “Gauja” skolu sacensības tautas bumbā. Turnīrā piedalījās labākās komandas no Siguldas ( Siguldas 1.pamatskola un Siguldas pilsētas vidusskola), Cēsu ( Cēsu pilsētas vidusskola un Priekuļu vidusskola), Valmieras (Valmieras Pārgaujas sākumskola un Valmieras Viestura vidusskola), Alūksnes (Alūksnes pilsētas sākumskola) un Limbažu (Limbažu sākumskola) novadiem, kopumā astoņas zēnu un piecas meiteņu komandas.

Zēnu komandas izspēja pamatturnīru divās apakšgrupās, un tad turpināja noskaidrot labākās komandas pusfinālos un finālos, kuros satikās abu apakšgrupu 1.-2.vietu ieguvēji. Meitenes izspēlēja turnīru pēc “apļa” sistēmas.

Kā jau vienmēr tautas bumbas spēles ir ļoti ātras un saistošas, katram laukumam bija nepieciešami vismaz četri tiesneši, lai sekotu precīzai noteikumu ievērošanai. Prieks un asaras mijās visa turnīra laikā, bet godīgās cīņās uzvarēja labākie. Jāatzīmē, ka komandas cīnījās par iespēju 9.martā Dobelē spēlēt Latvijas skolu sacensību finālturnīrā.

Vietu sadalījums.

Zēni.

1.vieta Siguldas 1.pamatskola

2.vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola

3.vieta Priekuļu vidusskola

4.vieta Siguldas pilsētas vidusskola

5.-6.vieta Alūksnes pilsētas sākumskola un Limbažu sākumskola

7.vieta Cēsu pilsētas vidusskola

8.vieta Valmieras Viestura vidusskola

Meitenes.

1.vieta Siguldas pilsētas vidusskola

2.vieta Alūksnes pilsētas sākumskola

3.vieta Valmieras Pārgaujas sākumskola

4.vieta Siguldas 1.pamatskola

5.vieta Limbažu sākumskola

Siguldas 1.pamatskolas zēnu komandas sastāvs –Rodrigo Auziņš, Kristers Olivers Osvalds, Matīss Ralfs Vīgants, Jānis Stūrītis, Silvestrs Kalniņš, Artūrs Leišavnieks, Kristofers Ronijs Skuja, Aksels Lebedoks, Rodrigo Švarckopfs, Nauris Kļaviņš, Artjoms Ivanovs. Skolotāja Diāna Meirāne.

Siguldas pilsētas vidusskolas meiteņu komandas sastāvs – Jasmīne Strode, Luīze Vistere, Keta Keita Zeltiņa, Keita Eglīte, Elza Saļņikova, Frīda Saļņikova, Elīna Niedrīte, Reičela Miklaševica, Loreta Vilsone, Nikola Bunde, Dārta Marianna Blaua, Tīna Tauriņa. Skolotāja Andra Fridrihsone.

Apsveicam ar uzvarām un vēlam veiksmi Latvijas sacensību finālturnīrā.

Paldies tiesnešiem Siguldas Sporta skolas trenerei Agnijai Labrencei, Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem.

Nākošās skolu sacensības Siguldā – 20.februāris “top kauss2018”, volejbola turnīra 1.posms, 23.februāris - Latvijas skolu ziemas čempionāts distanču slēpošanā.

Lasīt 1799 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

December 2018
M T W T F S S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6