Skolu sports
Otrdiena, 26 Septembris 2017 13:38

Septembris- bagātīgs Siguldas novada skolu sportā

Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Olimpiskā diena 2017 Olimpiskā diena 2017

Septembrī ir Siguldas Sporta centrā jau notikuši četri lieli sporta pasākumi Siguldas novada skolu audzēkņiem. Visos pasākumos sporta centrs izskatījās kā skudru pūznis. Tika izmantota gan lielā sporta zāle, gan skrējceliņš. Kopumā visos pasākumos piedalījās vairāk kā 1500 novada skolēnu.

Iesākām mēnesi ar 1.klašu pasākumu, kurā piedalījās visu skolu pirmo klašu kolektīvi. Pasākuma laikā bērni iepazinās ar daudziem sporta veidiem – dambreti, volejbolu, golfu, basketbolu, futbolu, badmintonu, vieglatlētiku, džudo, distanču slēpošanu un kalnu slēpošanu. Katrā punktā Siguldas Sporta skolas un sporta klubu treneri atraktīvi un interesanti iepazīstināja ar konkrēto sporta veidu.

Turpinājām ar tradicionālajām Siguldas novada skolu rudens sporta spēlēm 7.-9. un 10.-12. klašu grupām. Pasākuma programmā tika iekļautas trīs disciplīnas, kura bija jāizpilda katram klases skolēnam – atspoles skrējiens, spēka vingrinājums un kombinētā stafete, kuras vērtēja izrēķinot vidējo rādītāju, ko uzrādīja katras klases skolēni. Klases kapteiņiem bija jāizpilda matemātisks uzdevums, klases komandai jānoskrien piepūšamo atrakciju stafete un noslēgumā visai klase jāatbild uz desmit erudīcijas jautājumiem.

Savukārt, 3. un 4.klašu kolektīvi tikās Olimpiskās dienas 2017 pasākuma ietvaros. Pēc Olimpiskā karoga pacelšanas, Olimpiskās himnas ceremonijas un olimpieša Ināra Kivlenieka uzrunas, skolēni un skolotāji novingroja Olimpiskās dienas vingrojuma kompleksu, jāatzīmē, ka šo kompleksu plkst.10.00 vingroja visā Latvijā, tai skaitā mēs – vairāk kā 500 Siguldas novada skolēni un pedagogi. Pasākumu turpinājām ar individuāliem un komandu uzdevumiem un erudīcijas jautājumiem.

Visi šie pasākumi noritēja sportiskā, pozitīvā un azartiskā gaisotnē. Liels padies visiem skolēniem, pedagogiem , treneriem, sporta centra darbiniekiem un palīgiem, kas darbojās un strādāja, lai mums viss izdotos.

Godalgoto vietu ieguvēji.

3.klases:

1. Siguldas pilsētas vidusskolas 3. c klase

2. Laurenču sākumskolas 3. c klase

3. Siguldas pilsētas vidusskolas 3. s klase

4.klases:

1. Laurenču sākumskolas 4. a klase

2. Siguldas pilsētas vidusskolas 4. b klase.

3. Siguldas pilsētas vidusskolas 4. s klase.

7.klases:

1. Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. b klase.

2. Allažu pamatskolas 7. klase

3. Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. a klase.

8.klases:

1. Siguldas Valsts ģimnāzijas 8. b klase

2. Siguldas Valsts ģimnāzijas 8. c klase

3. Siguldas 1.pamatskolas 8. a klase

9. klases:

1. Siguldas Valsts ģimnāzijas 9. b klase

2. Siguldas Valsts ģimnāzijas 9. c klase

3. Siguldas 1.pamatskolas 9.a klase.

10.-12.klases

1. Siguldas Valsts ģimnāzijas 11. d klase

2. Siguldas Valsts ģimnāzijas 11. a klase

3. Siguldas Valsts ģimnāzijas 12. a klase

Nākošās sacensības, kurā piedalīsies Siguldas novada skolēni būs 28. septembrī – rudens kross, kas notiks FISCHER slēpošanas centra un Laurenču sākumskolas apkārtnē.

Un neaizmirsīsim par vienreizēju iespēju reģistrēties dalībai Siguldas pusmaratomam, kas notiks 7.oktobrī!

Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas karšu īpašniekiem, reģistrējoties Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, dalība sacensībās ar 20 % atlaidi. Veicinot Siguldas novada Skolu sporta attīstību Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņiem Bērnu distancē, Tautas 5km distancē un 10 km distancē, reģistrējoties www.siguldasmaratons.lv sadaļā - Siguldas novada izglītības iestāžu audzēkņu pieteikšanās līdz 5. oktobrim, dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja Karīna Putniņa.

Lasīt 1453 reizes

Aptauja

Kurš aktīvās atpūtas veids Tev patīk vislabāk?

Notikumu kalendārs

September 2018
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30