U12 basketbolisti aizvada LJBL čempionata 3. Kārtu

No 30.11-1.12 notika sīvas cīņas par 17.-24. vietu Latvijas čempionātā. Aizvadot pirmās divas kārtas austrumu divīzijā, beidzot tiekam spēlēt arī ar kādām no rietumu grupas komandām. Šobrīd esam nonākuši sacensību punktā, kur pretinieki ir līdzvērtīgi un notiek cīņā par tikšanu uz augstakām vietām.

Pirmajā spēlē tikāmies ar Ķekavu. Jau savstarpējā spēle Baltijas līgas čempionātā pirms divām nedēļām lika manīt, ka spēle nebūs viegla. Pēc pirmās ceturtdaļas +1 pretiniekiem. Otrajā nesekmējas uzbrukums un pretinieks izvirzijās 11 punktu vadībā. Trešajā ceturtdaļā ar fenomenālu aizsardzību atņēmām pretiniekam vairākas bumbas un lielisku darbību uzbrukumā demonstrēja Aksels Veģeris un Emīls Atslēga gūstot katrs pa vairākiem groziem un uzvarot ceturtdaļu ar 21:4, beidzot spēlē izvirzijāmies arī vadībā. Siguldai +6. Pēdējā ceturtdaļā diemžēl neizdevās vadību noturēt. Atkal aizlaidām pretinieku +2 vadībā. Pēdējo sekunžu metiens neiekrita grozā un zaudējums 39:41. Rezultatīvākie Emīls Atslēga 12 punkti, Aksels Veģeris 9 punkti

Otrajā spēlē tikāmie ar Ikšķili. Veiksmīga pirmā ceturtdaļa mūs izvirza 8:4 vadībā. Otrajā nespējot nosegt pretinieku līderus palaidāmies 17:20. Trešajā atkal pārliecinoši nospēlējot atguvām vadību. Šeit zem Siguldas uzbrukuma dominēja Rihards Krauze. Pēdējā ceturtdaļā ļoti mazrezultatīvā spēlē, spītējot vairākām traumām, kas dažiem spēlētājiem liedza pabeigt ceturtdaļu līdz galam, izdevās nosargāt uzvaru 41:35. Rezultatīvākie Rihards Krauze 16 punkti, Aksels Veģeris 7 punkti, Emīls Atslēga 6 punkti.

Pēc pirmā dienas vēl saglabājam iespēju pacīnīties par 17.-20. vietu. Svarīga lieta – otrajā dienā jāuzvar jūrmala.

Spēlē iesākās nervozi un mazrezultatīvi. Pēc pirmās ceturtdaļas +1 jūrmalai. Otrajā atkal nesekmējas uzbrukums. Daudz metienu, bet garām. Jūrmala attālinās -11. Trešajā apturot līderus pietuvojāmies līdz -4. Pēdējā ceturtdaļā sākām cerīgi. Emīls Atslēga izvirza komandu vadībā 28:27. Tad divreiz atkal pretinieki sekmīgi 28:31. Ar ko pretī Emīls atbild ar vēl vienu precīzu metienu no apakšas. Kamēr pretinieks otrā galā realizē tikai vienu no diviem soda metieniem, Toms Sīmansons pieslēdzas spēlei un izlīzina atkal rezultātu iemetot svarīgu pustālo metienu 32:32. Izcīnam svarīgu strīdus bumbu. Pēdējā minūtē nerealizēts sānu auta iemetiens un kļūda. Vēl nopelnītā nesportiskā piezīme un Siguldas cerības aprok pretinieku precīzie soda metieni. Sāpīgs zaudējums 32:38. Rezultatīvākie Rihards Krauze 11 punkti, Emīls Atslēga 9 punkti

Pēdējā spēlē par 21.-22. vietu pretī Pārdaugava. Kā jau visas spēles, arī šī iesākās sīvi. Pēc pirmajām astoņām minutēm 7:4 esam vadībā. Otro ceturtdaļu atdodam pretiniekam un puslaikā 21:22 par labu Pardaugavai. Trešajā ceturtdaļā izlīdzinam un pēdējā aizejam atkal priekšā. Izcīnam samocītu, bet vajadzīgu uzvaru 46:42. Rezultatīvākie Rihrds Krauze 10 punkti, Emīls Atslēga 9 punkti, Kristers Vikmanis 7 punkti.

Līdz ar to 3. Kārtu noslēdzam un šobrīd atrodamies 21. Vietā, starp 44 čempionāta komandām. Pēc jaunā gada sāksies 4. kārta, ko trīs posmos aizvadīsim cenšoties pakāpties tabulā uz augšu. Sāksim ar cīņām par 21.-25. vietu 18.-19. Janvārī

Sagatavoja – trenere Lelde Bērziņa