Uzņemšana

Informācija par uzņemšanas kārtību 2024./2025.mācību gadā!

Siguldas Sporta skola nākamajam mācību gadam komplektēs SSG (sākumsagatavošanas) grupas astoņās nodaļās: Badmintona, Basketbola, Dambretes, Distanču slēpošanas, Kalnu slēpošanas, Orientēšanās, Peldēšanas, Vieglatlētikas.

Uzņemšanas nosacījumi:

Nr.NodaļaGrupaUzņemto audzēkņu dzimšanas gadsUzņemto audzēkņu skaits grupāUzņemšanas nosacījumi
BadmintonsSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 2BasketbolsSSG2018.-2017.Līdz 19E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 3DambreteSSG2018.-2016.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs
 4Distanču slēpošanaSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 5Kalnu slēpošanaSSG2017.-2015.Līdz 12E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 6OrientēšanāsSSG2017.-2015.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 7PeldēšanaSSG2018.-2017.Līdz 16E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos
 8VieglatlētikaSSG2017.-2016.Līdz 19E-vides iesnieguma kārtas numurs un dalība fiziskajos testos

Sākot ar 1.maiju, bērnu mācībām Sporta skolā varēs reģistrēt e-vidē, pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot pieteikuma formu „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”. Iesniegumu var aizpildīt nepilngadīga bērna likumiskais pārstāvis. Neskaidrību gadījumā par elektroniskā iesnieguma aizpildīšanu un iesniegšanu iedzīvotāji var vērsties Pakalpojumu centrā, Raiņa ielā 3, un Siguldas Sporta skolā. Elektronisko iesniegumu būs iespējams aizpildīt līdz 23.augustam.

Fizisko testu izpilde potenciālajiem Sporta skolas audzēkņiem tiks organizēta divas dienas – 27.maijā un augusta beigās, Siguldas pilsētas stadionā, A.Kronvalda ielā 7A.

Bērna likumiskais pārstāvis pēc elektroniskā pieteikuma iesniegšanas saņems uzaicinājumu bērnam ierasties vienā no minētajām fizisko testu izpildes dienām. Ja iesniegums būs iesniegts līdz 24.maijam, tad aicināsim testus kārtot 27.maijā. Ja pēc šī datuma, tad aicināsim uz testiem augusta beigās.

Uzņemšana Sporta skolas SSG grupās notiek, ņemot vērā iesnieguma iesniegšanas laiku e-vidē. Grupām, kurās līdz 23.augustam būs saņemts nepietiekams iesniegumu skaits, no 26.augusta līdz 30.septembrim tiks organizēta papildus iesniegumu pieņemšana papīra formātā Sporta skolā, Gāles ielā 29.

Mācībām 2024./2025.mācību gadā tiks papildinātas arī nodaļu MT-1 līdz MT-4 grupas, ja kādā no grupām būs brīva vieta. Šajā gadījumā bērns tiks uzņemts pēc kontrolnormatīvu izpildes. Sākot no MT-5, grupas var tikt papildinātas ar izglītojamiem pēc kontrolnormatīvu un rezultativitātes kritēriju izpildes, kā to nosaka MK noteikumi Nr. 885 no 21.12.2021.

Papildu informācija par audzēkņu uzņemšanu un fiziskajiem testiem pieejama tīmekļa vietnē www.siguldassportaskola.lv vai Siguldas Sporta skolā pa tālr. 22022898.