Siguldiete izcīna tiesības startēt pasaules jauniešu ziemas olimpiādē

Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāja Kristīne Brunere šonedēļ, 11., 12.decembrī, Igaunijas pilsētā Otepē ieguva 2.vietu Latvijas jauno slēpotāju atlases sacensībās par tiesībām Latvijas izlases sastāvā startēt pasaules jauniešu ziemas olimpiskajām spēlēs, kas 2020.gada janvārī notiks Šveices pilsētā Lozannā.

Lozannā Latviju pārstāvēs divas 2002.-2003.g.dz. jaunietes, savukārt puišu sacensībās Latvijai atvēlēta tikai viena vieta distanču slēpošanas sacensībās. Par šīm ceļazīmēm cīnījās seši jaunieši un sešas jaunietes no visas Latvijas ar labākajiem iepriekšējās sezonas rezultātiem.

Slēpotāji Igaunijā sacentās divās distancēs, kuru rezultāti, piemērojot koeficientus, tika summēti. Kristīne pirmajā dienā sprinta distancē brīvajā stilā uzrādīja trešo laiku, par pusotru sekundi zaudējot otrās vietas ieguvējai madonietei Kimai Krūmiņai. Labāko rezultātu sasniedza Samanta Krampe no Rīgas sporta skolas “Arkādija”. Otrajā dienā jaunietes sacentās 5 kilometru distancē klasiskajā solī. Kristīnei šajā distancē izdevās uzvarēt, turklāt pietiekami apsteidzot Kimu, kas ļāva kopvērtējumā ierindoties 2.vietā. Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāju treneris Raivis Zīmelis uzsver, ka Kristīne, mērķtiecīgi trenējoties, ir godam nopelnījusi ceļazīmi uz pasaules jauniešu Ziemas olimpiādi.