Vieglatlētikas četrcīņas sacensības

17.decembrī Siguldas Sporta centrā risinājās Siguldas Sporta skolas organizētās sacensības vieglatlētikas četrcīņā 2012.-2009.g.dz. bērniem. Vairāk nekā simts gan Sporta skolas, gan sporta klubu audzēkņi aizrautīgi cīnījās vieglatlētikas celiņā 30 m un 70 m skriešanas distancēs, mērojās atsperīgumā tāllēkšanā, kā arī ielika visu spēku 1 kg pildbumbas mešanā.

Pie sponsoru dāvātām balvām tika gan katrā disciplīnā labāko rezultātu sasniegušie, gan arī kopvērtējuma pirmo trīs vietu ieguvēji, kuriem tika pasniegtas arī medaļas. Rezultāti tika vērtēti četrās vecuma grupās: 2012.g.dz., 2011.g.dz., 2010.g.dz., 2009.g.dz. zēni un meitenes.

30 m sprintā 1.vietu ieguva: Elza Actiņa, Ādams Šics, Henrijs Miķelsons, Elīna Egle, Nikola Grīnberga, Maiks Bērziņš, Alesija Terlanova, Kristiāns Indriksons, Ronijs Doršs, Marta Jēkabsone, Martins Stūrītis.

Tāllēkšanā 1.vietu izcīnīja: Estere Šēnberga, Jēkabs Jakstiņš, Elīna Egle, Olivers Filippovs, Simona Sprudzāne, Kristiāns Indriksons, Marta Jēkabsone, Martins Stūrītis.

PIldbumbas mešanā 1.vietu izcīnīja: Tīna Matisone, Ādams Šics, Leila Šēnberga, Bruno Basikirskis, Alesija Terlanova, Ronijs Doršs, Elza Zelča, Roberts Tolpežņikovs.
70 m skrējienā 1.vietu izcīnīja: Elza Actiņa, Ādams Šics, Leila Šteinberga, Kārlis Kokars, Alesija Terlanova, Kristiāns Indriksons, Marta Jēkabsone, Martins Stūrītis.

Kopvērtējuma labāko trīs vietu ieguvēji:

2012.g.dz.: 1.v. Elza Actiņa, 2.v. Tīna Matisone, 3.v. Estere Šēnberga; 1.v. Ādams Šics, 2.v. Henrijs Miķelsons, 3.v. Jēkabs Jakstiņš.
2011.g.dz.: 1.v. Evelīna Akulova, 2.v. Elīna Egle, 3.v. Nikola Grīnberga; 1.v. Bruno Basikirskis, 2.v. Maiks Bērziņš, 3.v. Timotejs Janovs.
2010.g.dz.: 1.v. Alesija Terlanova, 2.v. Simona Sprudzāne, 3.v. Kecija Vīksne; 1.v. Kristiāns Indriksons, 2.v. Ronijs Doršs, 3.v. – 4.v Leo Bilāns, Jānis Liberts.
2009.g.dz.: 1.v. Marta Jēkabsone, 2.v. Elza Zelča, 3.v. Emīlija Štrausa; 1.v. Martins Stūrītis, 2.v. Roberts Tolpežņikovs, 3.v. Gustavs Antrops.
Paldies Sporta skolas treneriem, kuri piedalījās sacensību tiesāšanā, kā arī Vieglatlētikas nodaļas vecāko grupu audzēkņiem, kuriem tā bija laba tiesnešu darba iepazīšanas iespēja.
Paldies sponsoriem par dāvātajām balvām: Bērnu izklaides centram “Brīnumu mežs”, Lāzertagam Sigulda, Kino Lora, AS “Tukuma Piens”.