Skip to content

Astoņi Siguldas Sporta skolas U14 grupas vieglatlēti izcīna tiesības startēt Latvijas čempionātā

24.janvārī Limbažu Olimpiskā centra “Limbaži”sporta hallē norisinājās Latvijas čempionāta atlases sacensības vieglatlētikā Vidzemes zonai U14 vecuma grupā. Lai piedalītos Latvijas čempionātā, kas 2.februārī notiks Rīgā, atlases sacensībās bija jāiegūst 1.-5.vieta. Tas izdevās astoņiem Siguldas Sporta skolas audzēkņiem: Paulai Ginterei lodes grūšanā (1.vieta), Dārtai Neimanei tāllēkšanā un 60 m/b (1.vieta un 3.vieta),Nikolai Bundei augstlēkšanā un 60 m/b (abas 2.vietas), Denīzei Miķelsonei 60m un 300m (2.vieta un 3.vieta), Esterei Ūzuliņai augstlēkšanā (3.vieta), Laurai Petrovskai 300m (4.vieta), Tomam Saulem augstlēkšanā (3.vieta), Artūram Polim 1000m (5.vieta). Paldies Edgaram Lešinskim par foto reportāžu.