Skip to content

Pirmklasnieku pirmie soļi basketbolā

16. janvārī Siguldas sporta centru piepildīja daudzu Latvijas novadu pirmo klašu skolēni, jo tradicionāli viens no Latvijas Jaunatnes basketbola līgas organizētā konkursa “Sportland pirmie soļi basketbolā” atlases posmiem notika Siguldā. Tajā piedalījās 18 1. klašu komandas, tajā skaitā deviņas no Siguldas novada skolām. Interesantās stafetēs un uzdevumos tika noskaidrotas trīs spēcīgākās komandas, kuras izcīnīja tiesības startēt konkursa finālā.

14.februārī finālsacensībās Salaspilī piedalīsies:

Salaspils 1. vidusskola komanda “Salaspils Lauvas”,

Siguldas pilsētas vidusskolas 1.s klase,

Krimuldas vidusskolas komanda “Uguns bumbas”.

Sacensības organizēja Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar SIA Sportland un Siguldas Sporta skolu.

Siguldas Sporta skolas direktora vietnieks Jānis Ozoliņš