Skip to content

Siguldas vieglatlēti pirmajās ziemas posma sacensībās

10.janvārī Liepājā Sportland kausa 1.posmā startēja 12 Siguldas Sporta skolas vieglatlēti

U16 grupā meitenēm 3.vietu 3kg lodes grūšanā izcīnīja Patrīcija Ūdre (rez.10,23m). Marta Balanasa 600m distancē ar rezultātu 1:45,33 augstajā 6.vietā 47 dalībnieču konkurencē.
U16 grupā zēniem jaunu Siguldas U16 rekordu augstlēkšanā 1,75m sasniedza Emīls Bangevics, bet 60m barjerskrējienā personīgais rekords 9,37s deva 8.vietu. Renārs Jumiķis laboja sev piederošo Siguldas U16 rekordu 60m barjerskrējienā, kur ar 9,03s izcīnīta 4.vieta. Ļoti veiksmīgu startu 600m aizvadīja Jānis Stūrītis, tikai nedaudz atpaliekot no savulaik Daniela Stroda uzstādītā Siguldas rekorda – Jāņa rezultāts 1:35,87s un 4.vieta. Kristaps Garančs 600m veica savā rekordlaikā 1:52,75. Jānis Kravalis diemžēl tāllēkšanā 3x pārkāpa atspēriena dēlīti, līdz ar to sacensības beidza bez uzrādīta rezultāta.

Pieaugušo konkurencē startēja 2004.g.dz.un vecāki dalībnieki. Nils Ciglis 800m sasniedza 16.ātrāko rezultātu (2:08,83), Krišjānis Salenieks finišēja pēc 2:16,80, bet Daniels Strods tika diskvalificēts, jo skrējienā pa loku nedaudz uzkāpa iekšējai līnijai. 200m sprintā Kristaps Feldmanis laboja sev personīgo rekordu un ar 24,75s ierindojās 21.vietā. Matīss Filippovs 200m veica 25,62s (34.v.), kas arī ir lielisks personīgā rekorda labojums. -SSS vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa-