Skip to content

Sporta skolas audzēkņi sacensībās nedēļas nogalē

Šī nedēļas nogalē sacensībās piedalīsies Siguldas Sporta skolas basketbolisti, vieglatlēti, badmintonisti, peldētāji, kalnu slēpotāji.

Basketbola U15 meiteņu komanda savu kārtējo Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas spēli aizvada šodien plkst. 18.15 Siguldas Sporta skolas zālē, mērojoties spēkiem ar Smiltenes komandu. U14 un U15 puišu komandas rīt, 1.februārī, Spoirta skolas zālē spēlēs ar Gulbenes komandām. U14 spēle sākas plkst. 14.00, U15 – plkst. 15.30. U12 zēnu komandai piektdien, sestdien, svētdien 3.posma spēles Baltijas basketbola līgā Ozolniekos.

U18, U20 vecuma vieglatlētiem piektdien, sestdien jāstartē Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs, kas ir pēdējais atkaites punkts pirms Latvijas čempionāta, kas 7.-8.februārī notiks Kuldīgā. Savukārt U14 vecuma grupas vieglatlētiem svētdien Rīgas manēžā risināsies ziemas sezonas svarīgākās sacensības – Latvijas čempionāts, tajā startēs 7 Sporta skolas audzēknes.

Sporta skolas Badmintona nodaļas vecākās grupas audzēkņi sestdien, svētdien cīnīsies Ķekavā, kur risināsies Latvijas čempionāts pieaugušajiem.

Peldētājiem šodien Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā, spēku pārbaude starptautiskajās peldēšanas sacensībās “Madwawe Challenge Latvia 2020”.

Kalnu slēpošanas nodaļas audzēkņi Latvijas bezsniega apstākļos meklē iespēju piedalīties sacensībās ārpus valsts robežām. Nesen 8 audzēkņi atgriezās no sacensībās Čehijā un Slovākijā, bet šobrīd 4 audzēkņi treneres Sandras Melderes vadībā piedalās sacensībās Ukrainā.