Skip to content

Tradicionālais basketbola turnīrs “Baltais Kauss”

Siguldas sporta skolas U10 un U11 puišu basketbola komandas skolēnu brīvlaikā spēlēja Latvijas čempionāta “Baltais kauss” 2.posmā, Cēsu sporta kompleksā.

2.janvārī U10 basketbola komandai bija jāspēlē pret Valmieras sporta skolu un Berģu skolu, spēles bija grūtas, un mūsu puišiem neizdevās izcīnīt uzvaras, piedzīvoti divi zaudējumi – 28:81 pret Valmieru un 25:54 pret Berģiem. Jaatzīst, ka puišiem komandā ir tikai pieci 2010.gadā dzimušie puiši un parējo komandas sastāvu veido gadu jaunāki basketbolisti, tāpēc uztveram to kā labu pieredzes gūšanu jaunajiem spēlētājiem.

3.janvārī U11 basketbolistiem Baltā Kausa izcīņas 2.posmā bija jāspēlē pret Cēsu sporta skolu un Gulbenes basketbolistiem. Abās spēlēs tika izcīnītas pārliecinošas uzvaras. Pret Cēsu komandu – ar rezultātu 74:34, pret Gulbeni – 111:30.

U11 komanda gatavojas cīņām par uzvarām Baltijas basketbola līgā,kurai 3.posms tiks aizvadīts jau februāra sākumā Rīgā. Pirmajos divos BBBL posmos mūsējiem tikai uzvaras.

Komandas sastāvi:

U10 – Marks Ķergalvis, Roberts Ķiploks, Rihards Šulcs, Dāvids Švāns, Toms Mikitāns, Fricis Doršs, Kārlis Putniņš, Kristaps Caucis, Kārlis Kokars, Alberts Zakevics, Knuts Lapiņš.

U11 – Artūrs Bergmanis, Kristians Reiters, Klāvs Ervalds, Gustavs Antrops, Gustavs Pētersons, Gustavs Stuklis, Jānis Krists Jēkabsons, Mārcis Brakovskis, Martins Līvmanis, Kārlis Naglis, Kristaps Ondzulis,Matīss Ziediņš, Emīls Vikmanis, Kristers Peļņa.

Treneris : M.Veics