Skip to content

Aizvadīts Siguldas Sporta skolas kausa izcīņas 64 lauciņu dambretē 1.posms

Janvāra pēdējos datumos tika aizvadīts Siguldas Sporta skolas kausa izcīņas 64 lauciņu dambretē 1.posms. 30.janvārī sacentās U8 vecuma grupas spēlētāji, bet 31.janvārī – U10 vecuma grupa.

Jaunākajā grupā sacentās 30 spēlētāji, izspēlējot turnīru pēc Šveices sistēmas 6 kārtās. Ar simtprocentīgu rezultātu uzvarēja Hugo Piekutis. 2.vietu izcīnīja Dinārs Dulpe, 3.vietu – Timotejs Dāvis Janovs. Meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja Lote Bērziņa, 2.vietā Rebeka Palamarčuka, 3.vietā Madara Rēdmane.

U10 vecuma grupas turnīrā piedalījās 23 spēlētāji. Izcīnot 12 punktus no 14 iespējamiem par uzvarētāju kļuva Olivers Ķirsis. 2.vietā kopvērtējumā un 1.vietā starp meitenēm ierindojās Alise Šmaliņa, 3.vietā kopvērtējumā Svens Zakss. Starp meitenēm 2.vietā Alise Bondarenko, 3.vietā Elza Zelča.

Sporta skolas kausa izcīņa notiks 5 kārtās reizi mēnesī, maijā noskaidrojot kopvērtējuma uzvarētājus. Kopvērtējuma trīs dalībnieki, kuriem būs mazākā posmos izcīnīto vietu summa, tiks apbalvoti ar medaļām un diplomiem. Kopvērtējuma labākais dalībnieks saņems galveno balvu- Siguldas Sporta skolas kausu. Visi dalībnieki noslēgumā saņems pārsteiguma balvas. Katrā posmā labākajiem tiek pasniegtas specbalvas.