Skip to content

Dārta Auziņa izcīna sudraba medaļu Rīgas čempionātā vieglatlētikā

31.janvārī un 1.februāri notika Rīgas atklātais čempionāts, kurā startēja Siguldas Sporta skolas audzēkņi treneru Arnolda Strengas un Guntas Blūmiņas vadībā. 

Lielisku rezultātu pieaugušo sacensībās sasniedza 2004.gadā dzimusī Dārta Auziņa, trīssoļlēkšanā izcīnot sudraba medaļu ar rezultātu 11,52m. Pirmo vietu šajā disciplīnā ar rezultātu 13,27m izcīnīja četrus gadus vecākā ventspilniece Rūta Kate Lasmane, kura guvusi panākumus arī Eiropas mēroga sacensībās. Dārtas treneris Arnolds Strenga pastāstīja, ka šāda rezultāta pamatā ir mērķtiecīgs darbs, šovasar Dārta plānojot sasniegt 12 metru atzīmi.

Dārtas rezultāts ļauj cerēt uz godalgu arī Latvijas U18 čempionātā, kas 7., 8.februārī risināsies Kuldīgā. Vēlam veiksmīgus startus arī citiem Siguldas Sporta skolas U18, U20 vecuma grupas vieglatlētiem ziemas sezonas atbildīgākajās sacensībās.