Skip to content

Nikolai Bundei bronzas medaļas Maximas kausa izcīņā U14 vecuma grupā

12.februārī Rīgas Sporta manēžā Siguldas Sporta skolas audzēkņi veiksmīgi nostartējuši MAXIMA jaunatnes kausa izcīņā vieglatlētikas 3-cīņā U-14 vecuma grupā (2007.-2008.g.dz.). Treneri – Arnolds Strenga un Solveiga Ziediņa.
Šajās sacensībās piedalījās ļoti daudz dalībnieku (131 meitenes, 98 zēni), tādēļ konkurence bija liela. Sportistiem bija jāveic 60m, 200m un tāllēkšanas disciplīnas.
Gandrīz visi Siguldas Sporta skolas vieglatlēti uzstādīja jaunus personīgos rezultātus (PB).
Trešo vietu un Maximas kausu izcīnīja NIKOLA BUNDE (60m, 200m PB), ar vienādu punktu skaitu 4.vietā ierindojās DĀRTA NEIMANE (visi PB). Dārtai lielisks rezultāts tāllēkšanā – 4,63m. PAULAI GINTEREI augstā 10.vieta, visās disciplīnās sasniedzot jaunus PB. ESTERE ŪZULIŅA – 15.vieta (visi PB). DENĪZEI MIĶELSONEI – 23.vieta.
Uzrādot savus personīgos rezultātus visās 3 disciplīnās, sacensību pieredzi uzkrāja arī GRIETA LUCĀNE, TĪNA VEICA, IEVA VEICA, LUĪZE LĪVMANE, PAULA LEIMANE.
Zēnu konkurencē vislabāk veicās GVIDO VANAGAM, kurš laboja PB gan 60m, gan 200m distancēs. Lielisku rezultātu tāllēkšanā sasniedza ERNRESTS LEŠINSKIS (3,92m PB), bet HUGO LELIS pirmoreiz piedalījās šāda mēroga sacensībās un ieguva jaunu sacensību pieredzi.