Skip to content

Noskaidrotas komandas, kas piedalīsies Vidzemes reģiona skolu komandu tautasbumbas sacensībās

12. februārī Allažu Sporta centrā risinājās Siguldas novada skolu komandu atklātās sacensības tautasbumbā, kas reizē bija arī atlase uz Vidzemes reģiona skolu komandu tautasbumbas turnīru, kas notiks 25.februārī Siguldas Sporta centrā.

Spraigas un interesantas cīņas notika divos laukumos,  piedaloties sešām zēnu un piecām meiteņu komandām. Meiteņu konkurencē pārliecinoši uzvarēja Siguldas pilsētas vidusskola, 2.vietā Siguldas 1.pamatskola, 3.vietā – Garkalnes pamatskola. Par pārsteigumu parūpējās zāles saimnieku Allažu pamatskolas zēnu komanda, kura vairāku līdzvērtīgu komandu konkurencē izcīnīja pirmo vietu. Sudraba un bronzas medaļu īpašnieki līdzīgi kā meiteņu komandām – 1.pamatskola (2.vieta) un Garkalnes pamatskola (3.vieta).

Sacensības organizēja Siguldas Sporta skola, galvenā tiesnese Andra Fridrihsone. Līnijtiesnešu pienākumus pildīja skolēni no Siguldas 1.pamatskolas un Siguldas pilsētas vidusskolas.

Iegūtās vietas meiteņu komandām:

1. Siguldas pilsētas vidusskola

2. Siguldas 1.pamatskola

3. Garkalnes pamatskola

4. Laurenču pamatskola

5. Mores pamatskola

Iegūtās vietas zēnu komandām:

1. Allažu pamatskola

2. Siguldas 1.pamatskola

3. Garkalnes pamatskola

4. Siguldas pilsētas vidusskola

5. Laurenču pamatskola

7. Mores pamatskola

Paldies Allažu Sporta centra  darbiniekiem par atbalstu un līdzdarbību sacensībās.