Skip to content

Siguldas U12 puiši aizvada lielisku sabraukumu Rūjienā

No 15.-16. februārim 2008.g. dzimušie zēni aizvadīja Latvijas čempionāta, 4. kārtas 2.posmā sadalot 16.-20. vietu. 
Aizvadot trīs spēles, siguldieši spēja izcīnīt trīs uzvaras. Vispirms tika pārspēta Rūjiena 48:36.  Aksels Veģeris ar Kārli Ozoliņu nodrošināja Siguldas uzvaru, katrs attiecīgi gūstot 12 un 11 punktus. Spēle sākumā izvērtās sīva. Tikai spēles pēdējā ceturtdaļā nostabilizējāmies vadībā. Otrajā spēlē pārliecinoši apspēlējām Kandavu 47:24. Katrā ceturtdaļā stabili spēlējām savu spēli un neļāvām pretiniekam izvērsties. Šoreiz labākie komandā Emīls Eisaks un Roberts Kalniņš, katrs spēja gūt pa 9 punktiem, Artūrs Bergmanis pievienoja 7 punktus. 
Trešajā spēlē cīnījāmies ar augumā mazajiem, bet veiklajiem puišem no Jūrmalas. Spēli labāk iesāka pretinieki, bet, sakārtojot aizsardzību, spējām izcīnīt uzvaru 42:34. Aksels Veģeris aizsardzībā darbojās perfekti, vairākas reizes apzogot pretinieku un viņu grozā spēja samest 9 punktus, Emīls Atslēga izcēlās ar 11 punktiem un Kristers Vikmanis pievienoja vēl 8 punktus. 
Spēle ar Ikšķili izpalika, jo pretinieks spēlētāju trūkuma dēļ šo kārtu izlaida. Bet tuvakajā laikā spēle tiks izspēlēta Siguldā. 
Uzvarot pēdējā spēlē Ikšķili, nodrošināsim sev nākamajā un noslēdzošajā kārtā iespēju pacīnīties par 11.-15. vietu. 
Komandā spēlēja – Kārlis Ozoliņš, Roberts Kalniņš, Gustavs Antrops, Aksels Veģeris, Gustavs Pētersons, Ernests Grieznis, Arturs Bergmanis, Emīls Eisaks, Emīls Atslēga, Kristers Vikmanis, Rodrigo Pančenko, Raitis Goferts, Toms Simansons. 
Sagatavoja – Trenere Lelde Bērziņa