Skip to content

Siguldieši izcīna medaļas Latvijas čempionāta distanču slēpošanās 1.posmā

15., 16.februārī Madonā notika šogad ilgi gaidītais Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 1.posms. Organizatori bija sagatavojuši trasi 1 kilometra garumā. Pirmajā dienā sportisti sacentās 1 km sprinta distancē, otrajā dienā sacensības garajā distancē.

Kristīne Brunere sprintā uzrādīja labāko laiku ne tikai savā U18 vecuma grupā, bet arī  sieviešu konkurencē. Izcils Siguldas Sporta skolas trenera Raivja Zīmeļa audzēknes sasniegums. Otrās dienas garajā distance Kristīnei sudrabs U18 grupā un bronza sieviešu kopvērtējumā.

Izcils rezultāts arī jaunākās V10 grupas slēpotājam trenera Kaspara Kārkliņa audzēkņim Leo Bilanam, kurš 1 km distance izcīnīja čempiona medaļu, bet 500m ieguva sudraba godalgu.S12 vecuma grupā sudraba medaļu 1 km distance izcīnīja Keita Marcinkeviča (treneris K.Kārkliņš), sprinta 500 m distancē viņai 4.vieta. V14 grupā sprinta distance bronzas medaļa Dāvim Kalniņam (treneris K.Kārkliņš).

Spēcīgā konkurencē U18 grupā Rainers Paeglis (treneris R.Zīmelis) sprinta distance izcīnīja 3.vietu. Nedaudz veiksmes šajā distance pietrūka Sandijam Suhanovam (treneris R.Zīmelis), kurš ierindojās 4.vietā.

Siguldas Sporta skolas direktora vietniece Ilze Ratniece