Informācija par Siguldas Sporta skolas tālāko darbību

Svarīgākā informācija no Siguldas Sporta skolas RĪKOJUMA par Siguldas Sporta skolas darbību:

Pamatojoties uz Siguldas novada pašvaldības rīkojumu Nr. 1.1-11/42 no 13.03.2020 “Par Siguldas Mākslu skolas “Baltais flīģelis”, Siguldas Sporta skolas, Siguldas Jaunrades centra darbību”, NOSAKU:

1. Pārtraukt apmeklētāju klātienes pieņemšanu Sporta skolā ar 2020.gada 16.martu līdz 2020.gada 14.aprīlim.
  2. Nosaku par saziņas kanāliem ar Sporta skolas audzēkņu vecākiem:
    1.  e-klases pastu,
    2. uz e-pastu: sportaskola@sigulda.lv,
    3. tālr. 22022898 (direktora vietniece Ilze Ratniece)
  3. Izvietot informāciju par klātienes apmeklētāju pieņemšanas pārtraukšanu un par saziņas iespējām ar Sporta skolu pie Sporta skolas ieejas un Sporta skolas tīmekļa vietnē www.siguldassportaskola.lv.
  4. Uzdodu sporta treneriem veikt metodisko darbu, sagatavojot individuālo treniņu programmas. Audzēkņus aicināt veikt individuālo treniņa darbu, vadoties pēc pašsajūtas un aktuālajiem rīkojumiem, kas saistās ar Covid-19 izplatības ierobežošanu valstī.
  5. Nosaku porta treneriem darba laiku nedēļā pēc individuāla grafika attālināti atbilstoši tarificēto stundu skaitam, atspoguļojot veikto darbu e-klasē.