Skip to content

Siguldas U12 zēni un U15 meitenes aizvadījuši aizraujošas cīņas Latvijas čempionātā


Piektdienas, 28.februāra, pievakarē pirmie cīņā devās U12 zēni, spēlējot ceturtās kārtas otrā posma pārcelto spēli pret Ikšķili. Spēli labāk iesāka siguldieši, pēc pirmās ceturtdaļas atrodoties 7 punktu vadībā (14:7). Otrās ceturtdaļas beigās pretinieks strauji pievilka un izlīdzināja rezultātu 24:24. Trešajā, katastrofāli nesekmējoties uzbrukumam, nokļuvām iedzinējos 24:28, bet pēdējā ceturtdaļā, nespējot apturēt divu pretinieku spēletāju duetu, piedzīvots zaudējums 34:46.
Šajā spēlē labi uzbrukumā darbojās Roberts Kalniņš – pretinieku grozā iemetot 10 punktus. Šis zaudējums nekādi neietekmē Siguldas puišu pozīciju turnīra tabulā (3/1). Nākamajā kārtā saglabājam tiesības spēlēt par 11.-15. vietu.

Otrajā dienas spēlē laukumā devās U15 meitenes, lai sacenstos ar Smiltenes komandu. Pirmajā aplī Smiltenē tika piedzīvots nepatīkams zaudējums, par ko šoreiz meitenes bija gatavas atspēlēties. Spēle iesakās rezultatīvi. Abas komandas guva vairākus grozus, Smiltenei atrodoties nelielā vadībā 14:19. Otrajā ceturtdaļā mazliet noplaka mūsu cīņa pie groziem un pretinieks to spēja izmantot un vēl nedaudz atrauties. Puslaikā 25:33. Pēc pārtraukuma atgriezāmies spēlē ar jaunu sparu, un tas deva rezultātu. Otrajā puslaikā lielisku spēli demonstrēja Ērika Pudņika, aizskrienot vairākos zibenīgos uzbrukumos. Kopīgiem spēkiem uzvarējām trešo un ceturto ceturtdaļu. Spēles pēdējā minūtē vēl atradāmies iedzinējos ar -2. Melisas Amandas Vilkastes metiens izlīdzināja rezultātu. Nostradājot aizsardzību, spējām nosargāt savu grozu, bet nākamajā uzbrukumā Vanesa Vidiņa nokārtoja Siguldai uzvaru 57:55.
Rezultatīvākās – Ērika Pudņika 19pt, Vanesa Vidiņa 15pt, Laura Cakule 8pt, Alise Trifanova 7pt, Melisa Amanda Vilkaste 6pt, Santa Reizniece 2pt

Nākamā spēles aizvadīsim marta vidū.

Sagatavoja – trenere Lelde Bērziņa