Skip to content

Siguldas Sporta skola piedāvā individuālos orientēšanās treniņus karantīnas laikā.

Tā kā Siguldas Sporta skolas audzēkņiem treniņu process ir jāturpina, kartes ir pieejamas, bet publiskus treniņus organizēt nevaram, tad turpinam to darīt individuāli un piedāvājam arī visiem interesentiem izskriet vai iziet, orientēšanas kartēs izliktos punktus! Kā to izdarīt:

Zemāk ir redzamas divas orientēšanās kartes PDF formātā. Ir divas opcijas, ja ir iespēja, izdrukāt mājas karti vai šo PDF failu atvērt savā mobilajā ierīcē, kur gan tas nebūs tik ērti, bet tomēr iespējams. Katrā no kartēm ir vairāki nesavienoti kontrolpunkti, kurus tad pēc izvēles var apmeklēt. Kontrolpunktu vietās dabā būs izliktas lentas( balta/sarkana vai dzeltena/melna)!

Ja nepieciešama sīkāka konsultācija, variet droši jautāt padomu Siguldas Sporta skolas orientēšanās treneriem:

Jānis Ozoliņš 27875364

Atis Heinols 26379414

Kartes: